duygusuzluk

• Konbuyu başlatan babysoul
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde babysoul tarafından oluşturulan duygusuzluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,476 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı duygusuzluk
Konbuyu başlatan babysoul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
B

babysoul

Kullanıcı
28 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Insanda neden sürekli bi duygu değişimi olur ve nasıl başaçıkılabilir??:(

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
bende de var o
bir an mutlu oluyorum .. sonra çok sinirli oluyorum birden sonrada duyarsız falan oluyorum sonra ağlamak istiyorum..

bence sana bir şey söyliyeyim aslında bu herhalde mutsuz olduğun içindir
duygusuz olduğundan değil
belki de bazı şeyleri değiştirememek falandır

diye düşünüyorum ben..
hoş geldin bu arada :p

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
hatta bu senin çok  duygulu duyarlı birisi olduğunu gösterir  :)

A

ayben

babysoul' Alıntı:
Merhaba sitemize hoşgeldiniz.
Bu konuyu serbes kürsü bölümünde açmanız uygun olacaktır. Burası yeni gelen arkadaşlarımızı tanımak adına açılmıştır.

B

babysoul

Kullanıcı
28 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
h.b bilmiyorumki ya:( bi konuda bi eksiqim yok yani mutsuz olcak bişeyde yok ama zamanında her düşünceyi çok kafama taktım çok açıklayacı bi kimliqe büründüm gereksiz yere ondanmı acaba şimdi tam tersi birden umursamazlık..yada doyumsuzlukmu öz eleştiri yapıncaa..mesela biri hoşlandıqını söylesin kendim hoşlansam bile o ana kadar söylediqi an bitiyo herşey içimde:(

S

selda

Salyangozların bile duyguları var’ 

Duygu çok farklı yoğunluklarda hissedilebilir ve olağanüstü durumlarda tüm bedeni etkileyebilir. Çok yakın bir arkadaşının başına bir kaza geldiğini öğrenen insanın yaşadığı şok kemiklerine işleyebilir. Önce bedende, kaslarımızda, kemiklerimizde, dolaşım sistemimizde hissedilir. Bedendeki bu reaksiyon, çok yoğun bir duygu yaratır. Duygularını kontrol edebilme: Anlık başarılardan, hazlardan uzak durmayı bilir. Sonradan pişman olacağı duygu patlamalarına kapılmaz, gereksiz atılganlıklar yapmaz. Karamsar ya da endişeli duygulara kapılmaz, bunların kendisini yapmayı planladığı işlerden uzaklaştırmasına izin vermez. Bunları yatıştırmak ve özümsemek için bir yol bulabilir. Düşüncelerini ve eylemlerini belirli bir hedefe odaklayabilir.

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
babysoul' Alıntı:
duygular sabit tutulamaz
insanın yaşamı gereği yaşadığı duygu değişikliği gayet normaldir

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
babysoul' Alıntı:
Bilmiyorum, hele nasıl başa çıkılacagı hususunda hiç bir fikrim yok.
İnsanı tanımlayamıyorumki,değişen duygularının nedenlerini tanımlayayım.
Nedir insan ?

S

SENFONİ

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
DUYGUSUZLUK İYİ BİŞE DEGİL AMA BAZEN DUYGUSUZCA DAVRANMAN GEREKEN YERLER OLUO ... UMURSAMAZ Bİ TAVIR TAKINMAK...ROL YAPMAK...=)...?YAPAMADIGIM BİŞEY AMA..DUYGUSUZCA HAREKET EDEBİLEN VARSA BANA DA YARDIMCI OLSUN..

O

okay12

Kullanıcı
26 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
duygusuz olamazsın her insanın duygusu vardır.Önemli olan duygularını kontrol etmektir.Bunu duygularını kölen yaparak onları kullanarak yapabilirsin.Yani onları yok etmiyceksin yok edersen bir yerden patlama yapar ama kullanırsan bir patlama yapmaz.Bu bir nevi duygularının akıl ilkeleriyle hareket etmesidir.Bunu yapabilenler başarılı olabilirler çünkü o zaman ancak gerçekleri görebilirsin
saygılarımla

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bu soruyu bana hiç sormayın, cevabını bir bulabilsem, tabiiki kendi içimde beni etkileyen unsurların farkındayım ama çevremdekiler bu değişime ayak uyduramıyorlar.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Korsan' Alıntı:
babysoul' Alıntı:
Bilmiyorum, hele nasıl başa çıkılacagı hususunda hiç bir fikrim yok.
İnsanı tanımlayamıyorumki,değişen duygularının nedenlerini tanımlayayım.
Nedir insan ?
Kendimden utanıyorum.  ::)