DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ

• Konbuyu başlatan nesrin nur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde nesrin nur tarafından oluşturulan DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,710 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ
Konbuyu başlatan nesrin nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eniseoz
N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
          DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ
          YAZARI  :Louise Hay
          Düşündüğünüz herşeyin ,yaşayacağız her şeyin belirleyicisi olduğunu hiç düşündünüz mü?
          Louise Hay DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola
  çıkarak yepyeni bir dünyanın kapıları açıyor.Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine
  kurulu ve sevgiyle özgüvenin başaramıyacağı hiçbir şey yok.Kitabı okumaya başladığız anda,gerçekten
  bişeylerin değişmesi gerektiğini farkediyor ve olumlu bir değişim içine girdiğinizi hissediyorsunuz.Bu bir
  düşünce tedavisidir.İyi,olumlu ve gerçek...Bugüne kadar başıza gelen tüm olumsuzlukların ve hastalıkların
  kendi kendinize ürettiğiniz olumsuz düşüncelerden kaynaklandığı söylüyor Louise Hay...Bundan sonra
  yaşayacaklarızın sizi memnun etmesini mi istiyorsunuz?Bu kitabı okuyarak bir başlangıç yapabilirsiniz.
  Kendinizi bu dünyaya çile çekmeye ve mutsuz olmaya gelmiş zavallı bir insancık olarak değil;seven,sevilen
  ve mutlu olmaya layık bir canlı olduğunuz için gönderilmiş bir pozitif enerji olarak düşünün.
        Kitap,küçücük bir sivilceden,kansere kadar bir çok hastalığın nedenlerinin psikolojik olumsuzluklardan
  kaynaklandığı satır satır anlatıyor.Hangi hastalık için ,hangi olumlu öneriyi düşüncelerinizin besini olarak
  kullanacağızı da söylüyor.

S

soonner

Kullanıcı
7 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
güzel kitaba benziyor bunu okuyacam ilginize teşekkürler :)[

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
ilginize teşekkürler arkadaşlar,bu tür konularla ilgilenenler için sürekleyici ve ilgi çekici bir kitap

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Uzun zamandır almak istediğim bir kitaptı nihayet bugun aldım en kısa sürede okuyup fikrimi paylaşıcam sizlerle :)

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
eniseoz' Alıntı:
Uzun zamandır almak istediğim bir kitaptı nihayet bugun aldım en kısa sürede okuyup fikrimi paylaşıcam sizlerle :)
Fikrimi kelimesi bu anlatım için uygun olmadı baştan alıyorum :) en kısa sürede okuyup kitap hakkındaki düşüncelerimi paylaşıcam :)