(DÜŞÜN VE ZENGİN OL) Kesinlikle tavsiye...

• Konbuyu başlatan deepquant
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde deepquant tarafından oluşturulan (DÜŞÜN VE ZENGİN OL) Kesinlikle tavsiye... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,716 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı (DÜŞÜN VE ZENGİN OL) Kesinlikle tavsiye...
Konbuyu başlatan deepquant
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FrancoTirador
D

deepquant

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
      Arkadaşlar benim bu ilk konum.öncelikle kitabı okudum."SIRrın başladığı nokta,çekim yasasını dünyaya yayan Bob Proctor'un 40 yıl yanından ayırmadığı kitap" olarak bilinir.

Kitap zenginliğin sırını anlatıyor.Hayatınızda uygulayacağınız pratik bilgileri veriyor.Egzersiz yaptırıyor.Okurken düşündürüyor ve uygulatıyor.Çok akıcı sade dilde yazıldı.Bu kitabın dediklerini yapın değişimleri göreceksiniz.Ben görüyorum...

yazar:Napoleon Hill

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
e napoleon yazmış para para para diyerek ölmüş birinin kitabı olduğundan sonuç vereceği kesin  :D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
.gözde.' Alıntı:
e napoleon yazmış para para para diyerek ölmüş birinin kitabı olduğundan sonuç vereceği kesin  :D
:) :) :)
Bir kitaba ancak bu kadar esprili ve tatlı bir yorum yapılabilirdi.

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
paylaşımın için teşekkürler deepquant ;

bende bu kitabı okudum,çok akıcı ve sıkılmadan okuyabileceğiniz bir kitap  ;)

özellikle beyin gücü ekibi ile ilgili bölüm,beni etkileyen bölümler arasında  ;) bu bölümde aynı hedefe ulaşmak isteyen insanlardan oluşan bir ekibin,başarıyı daha kısa sürede getireceğinden bahsediyor,etkileyici bir kitap  :) :) :)

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
e napoleon yazmış para para para diyerek ölmüş birinin kitabı olduğundan sonuç vereceği kesin  Kahkaha
sanırım o Napoleon Boneparte idi
Napoleon Hill
Napoleon Hill Amerikalı yazar ve modern kişisel-başarı yayın türünün ilk yazarlarındandır.Şahsen kitabı ilk elime aldığımda aynı hatayı ben de yapmıştım

F

FrancoTirador

Kullanıcı
4 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
www.oyununhilesi.com
Gercekten de kisisel gelisim konusundaki klasiklerden birisi Napoelon Hill'in Dusun ve Zengin ol kitabi. Ben bu tarz konseptlere baslarda karsiydim, cunu sacma geliyordu. Fakat ne olduysa oldu ve kitabi alip okumaya karar verdim. Dedigim gibi on yargili bir sekilde baslamistim okumaya fakat kitabi okudukca, kitabin verdigi mesajin kapagindakinden cok daha farkli oldugunu gordum.

Kisisel gelisim kitaplarini okumanin en iyi yollarindan bir tanesi, kitabi okumakla kalmayip, kitabin icerisindeki egsersizleri yapmak bana kalirsa ve ben de Napoleon Hill'in kitabindaki egsersizleri "inanc"la uygulayina hayatimdaki degisiklikleri farketmeye basladim.

Eger kisisel gelisim konusunda okumayi seviyorsaniz, kesinlikle okunmasi gereken guzel bir kitap.