Düşler bahçesine yolculuk yapmak istermisiniz?

• Konbuyu başlatan cantuuu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sanat kategorisinde cantuuu tarafından oluşturulan Düşler bahçesine yolculuk yapmak istermisiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,164 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sanat
Konu Başlığı Düşler bahçesine yolculuk yapmak istermisiniz?
Konbuyu başlatan cantuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asukaki
C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Rüyalarınızı kontrol edebilseydiniz nereye gitmek isterdiniz...

lucid ruya: ruyadayken tam anlamıyla ruyada oldugunu bilmektır.tüm hislerinizi ruyaya yansıtabilyirosunuz ama ruyadasınız gercek değil ve oldukca özgurmüşsünüz hissi uyandırıyor bireyde.Her bireyin yılda bir en fazla ıkı kez bu olayı yaşadıgı söylenmiştir. Lucıd ruya süresince kişi istedigi butun hayallerı gerçekleştirebilir her yarım kalan rüyasına kendi istedigi süreci ertesi gün devam edebililr. Kendi rüyasının kahramını kendi olur.Fakat bu rüya türürn bir cok zararları vardır ve önerilen uygulanması tavsiye edelen bir rüya değildir. Örneğin: rüya kişinin istedigi gibi gitmezse psikolojik sorunlar yaşanabilir, aşırı uyku isteği olur, kişi gün boyunca cok az uyanık kalır.Şişmanlıga yol acar, günlük aktivite verimi düşer, işlerden dünyadan günlük hayattan kişi kendisni soyutlar......gıbi gibi.LUcid ruya kulaktan dolma bilgilerle kişyi istedigi sonucu ulaştırmaz mutlaka bu konuyla ilgili yeterli donanıma sahip kitaplar okunmalı ve kişi bu merakını törpülemek adına bir uzmana danışmalı.Yurt dışında bu konuyla ilgili egitimler kurslar verildiğni duymuştum ama ne kadar dogru ne kadar gerekli ve olması gereken bir süreç mi bu tartışılır.... 

KAYNAK: (Anonymous,2008 )

http://vimeo.com/18735792?ab

Grab your Headphones And Binaural 3d Sound Holophonic Rain?!? Xianning Screensaver???

Amazing Holophonic 3D Sound Compilation (Headphones reccomended)    :D  Çok eğlenceli kesinlikle dinleyin 8) 

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Ya ben bu rüyaları kontrol etme olayını hiç yaşamadım nasıl oluyor ? Ama bir arkadaşım eğer konsantre olabilirsek ,rüyada biryerde buluşup istediğimizi yapabileceğimizi söylemişti.Denedimde pek işe yaramadı sanırım  :(

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
turtur' Alıntı:

Ya ben bu rüyaları kontrol etme olayını hiç yaşamadım nasıl oluyor ? Ama bir arkadaşım eğer konsantre olabilirsek ,rüyada biryerde buluşup istediğimizi yapabileceğimizi söylemişti.Denedimde pek işe yaramadı sanırım  :(
Evet yapabilenler var bende çabalıyorum bakalım. İlk fırsatta Amozon Ormanlarına gideceğim  :D

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Bayağa kasvetli ve beyin yorucu bir iş  hemde bayağı yorucu. Tehlikeleride var dikkat edin ama bir o kadarda başarılar. :)