DÜNYANIN İLK 'DOĞUM YAPAN ERKEĞİ' İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan DÜNYANIN İLK 'DOĞUM YAPAN ERKEĞİ' İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,577 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı DÜNYANIN İLK 'DOĞUM YAPAN ERKEĞİ' İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

ABD'de 10 Yıl Önce Cinsiyet Değiştirerek Tamamen Erkek Görünümüne Kavuşan ve Bu Yaz Sağlıklı Bir Kız Bebek Dünyaya Getiren Thomas Beatie, Yeniden Bebek Bekliyor.

ABD'de 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek tamamen erkek görünümüne kavuşan ve bu yaz sağlıklı bir kız bebek dünyaya getiren Thomas Beatie, yeniden bebek bekliyor.
Amerikan ABC televizyon kanalı, Thomas Beatie'nin ikinci bebeğini Haziran ayında doğuracağını duyurdu.

Thomas Beatie, ABC'nin ünlü programcılarından Barbara Walters ile yaptığı söyleşide, yeniden hamile olduğunu ve bebeğini 12 haziranda doğuracağını belirtirken, ilk bebeğini doğurduktan sonra yeniden hamile kalabilmek için erkek hormonları aldığı tedavisine başlamadığını da kaydetti.

Hamile olduğu öğrenildikten 24 saat sonra sonra bütün dünyada manşet olduğuna çok şaşırdığını ifade eden Thomas Beatie, aynı zamanda ölüm tehditleri aldığını da söyledi.

Kadın üreme organlarını muhafaza eden ancak aynı zamanda erkek görünümüne sahip, göğüslerini aldıran ve steroid tedavisi gören 34 yaşındaki Beatie, ilk bebeğini Oregon eyaletinin Bend kenti hastanesinde doğurmuştu.

Cinsiyet değiştirme ameliyatlarının üreme sistemini etkilemediğini ve penis taktırmadığını ifade eden 34 yaşındaki Beatie, kendisini yadırgayıp eleştirenlere, ''Herkesin doğurma hakkı vardır''  demişti.

Eski Havai güzeli Beatie'nin eşi Nancy Beatie, kocasının ismi gizli tutulan bir erkeğin spermiyle döllendiğini açıklamıştı.

(Anadolu Ajansı)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yav abi ne erkeği yav.
Bu arkadaşın görünümü erkek,yoksa eskiden kadınmış.
Bunuda erkekler,doğum yapıyor diye lanse edionuz ya nedim size.

Erkek görünümlü çok kadın tanıyorum 'doğum'yapan nassı edek şimdi.
Ucuz haberler bunlar bana göre.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bende biliyorum eskiden kadın olup sonradan erkek oldugunu,ama olsun düşüncesi bile güzel..
Bizi dogum yapma zulmunden kurtaran her şey güzeldir...

Laf aramızda erkege hamilelikde yakışmış 

Bir film vardı,erkek dogum yapıyordu başrolde arnold schwarzenegger  oynuyordu,keşke erkekler dogum yapabil sede,kadınların ne zorluklar çektiklerini anlayabilsinler diye istiyorum...
Özellikle doguda en az 10 çoçuk dogurtan adamlar için istiyorum...
Birde söz söylemezler mi" Kadının sırtından sopayı,karnından sıpayı " diye,işte bu sözü onlara yedirtmek lazım..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bir gün belki hayattannnnnnnnnnnnnnn geçmişteki günlerdennnnn
Bir teselli ararsınnnnnnnnnnn bak o zman resmimeeeeeeeeeeeeeee.

Ne alaka dicen dimi peri, Al bendende o kadar işte  :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zaten suni döllenme olmuştu,neden ikiz veya üçüz yapmamış hayret,yakında karısı bunu kısırlaştırır ;D...Bu arada çocuklar kime anne,kime baba diyecek merak ettim doğrusu ::)Nasıl bir ailedir?

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Ya hamile kalmak çok hoşuna gitti galiba habire doğuruyor... :D :D :D

R

rapunzel

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Allah ım yeter artık bu dunyada yasamak istemiyorum, sozu geciyor aklımdan. her turlu pislikleri gorduk. yetiyor artık.

E

efza

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ebruliyn' Alıntı:
Zaten suni döllenme olmuştu,neden ikiz veya üçüz yapmamış hayret,yakında karısı bunu kısırlaştırır ;D...Bu arada çocuklar kime anne,kime baba diyecek merak ettim doğrusu ::)Nasıl bir ailedir?
Kime denk gelirse heralde çocuğada yazık artık ayy çok karışık ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ben olaya erkeklerin hamile kalamsı konusundan baktıgım için gülümsüyorum,dön diger tarafdan bakmaya gelirsek,acınacak halimize gülümsüyorum..
Kendilerini düşünmüyorlarda,çoçuklarınıda mı düşünmüyor bu insanlar...
Kişisel gelişimi hakkında bir fikir yüretebilseler,böyle yapmazlar heralde...