Dünyadan karaler ve dünyanın en güzel kızının son hali..

• Konbuyu başlatan bloodelf
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde bloodelf tarafından oluşturulan Dünyadan karaler ve dünyanın en güzel kızının son hali.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,734 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Dünyadan karaler ve dünyanın en güzel kızının son hali..
Konbuyu başlatan bloodelf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hanedeyim
D

deniz514

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bu belgeseli izlemiştim ozamanda bu resimden çok etkilenmiştim şimdide bişey değişmedi..Kadın ne kadar değişsede gözlerinin güzelliği aynı kalmış o kadar ağar hayat şartlarına rağmen :)

C

ceylan2221984

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
bu güzelim kız böyle olmuşsa bizler ne olacağız bakalım.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tac Mahal fotoğrafı çok güzel.

Kendisini değil, yansımasını fotoğraflamışlar.. :)

Teşekkürler.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yaşam standartı yüksek olsaydı,yıllar geçmesine rağmen güzelliğinden birşey kaybetmezdi.....ki biraz bakım yapılsa inanıyorum fark yaratır....

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hepside birbirinden acı ve ilgi çekici resimler. paylaşımın için teşekkürler

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ebruliyn' Alıntı:
Yaşam standartı yüksek olsaydı,yıllar geçmesine rağmen güzelliğinden birşey kaybetmezdi.....ki biraz bakım yapılsa inanıyorum fark yaratır....
Hiç bir makyaj gözlerdeki bakışın anlamını değiştiremez kanımca ebruliyn?

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
ebruliyn' Alıntı:
Hiç bir makyaj gözlerdeki bakışın anlamını değiştiremez kanımca ebruliyn?
Katılıyorum,ruhunda ki acı bakışlarına yansımış :(

H

hanedeyim

hayal_12' Alıntı:
Dünyanın tepesine kurulmuş leş kargaları saatlerce "o kız"ın "gözlerini" ve gözlerindeki, korku ile endişe arasındaki çizgiyi tartışırken, yine aynı leş kargalarına ait dev petrol ve yeraltı şirketleri onun köyünde devsa araçlarla "zenginlik" arıyorlar.. bu güzel gözlü kız ve onun gibi binlercesi yarın bu aç ülkede ne yer diye hiç düşünmeden! Önemli olan cüzdanı doldurmak değil miydi?? Önemli olan, güç kazanıp "süper devlet"i bile gerektiğinde etkisine alabilmek değil miydi?! O güzel gözlerin sahibi ve onun gibi binlerce ezilmiş, yıkılmış, aç bırakılmış, zorba yönetimlerin eli altında "çürümüş", tanınmayacak hale gelmiş, kime ne! O kız ve diğer binlercesi iki kez hatırlanır hep: Bir, çocukken gözlerinde ışıltı ve umut olduğu halde verdikleri, muhabire TİME kapak olma şansı veren fotoğraf; DİĞERİ de, yıllar sonra bu kızın ne hale geldiğini gösteren ikinci fotoğraf.. sonra mı?? Kızın ikinci resmindeki gözler her şeyi açıklamıyor mu?!?

dur hele nettin sen çok damardan girmişsin