~Dünyada 6 Gerçek~

• Konbuyu başlatan *_ŞéKéR_*
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde *_ŞéKéR_* tarafından oluşturulan ~Dünyada 6 Gerçek~ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,536 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı ~Dünyada 6 Gerçek~
Konbuyu başlatan *_ŞéKéR_*
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan PReNSeS betüş
B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Hemen bi fıkrayla desteklemek istiyorum :D

Olayın kahramanları, iki üniversite öğrencisi. Koyu muhabbetin düğümlendiği durumlardan birinde, bu iki kafadar bir iddiaya girer.
Delikanlılardan biri, odanın tavanında asili olan ampulü ağzına tamamen
sığdırabileceğini iddia eder.
Evet, yanlış okumadınız, bildiğiniz 100 mumluk ampulü... Ve sığdırır da.
Ancak bir sorun vardır. Ampulü ağzından geri çıkaramamaktadır. Arkadaşı hayret eder bu nasıl is diye, o da evdeki başka bir ampulü ağzına sokar ve tabii ki o da çıkaramaz.

Bunun üzerine iki kafadar hastanenin yolunu tutmaya karar verirler. Ağızlarında ampul olduğu halde bir
taksiye atlarlar. Konuşma zorluğu çekerek güya taksiciye dertlerini anlatırlar. Taksici bir taraftan gülme krizi geçirirken bir taraftan da "nasıl olur abi ya, uğraşsanız çıkar, bir asilin suna, şaka mı yapıyonuz ?" diye söylenmektedir.

Neyse akşamın bir yarısında acile gelirler. Taksici ayrılır. Doktorlar çocukları beklemeleri için bir odaya alır.

Veeee, aradan 15 dakika geçmeden taksici kapıda görünür; tabii ağzında bir ampulle. Amcam çocuklara
inanmamış, açık olan bir marketten ampul almış ve denemiştir !!

Cık cık cık  ;D

P

PReNSeS betüş

Kullanıcı
2 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
bn de ilginç bişiler sanmıştım meğerse bn bi sazanmışım orda yazan herşeyi yaptım ;D

P

PReNSeS betüş

Kullanıcı
2 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
pardon yorum yanlış yere geldi başlığa bakmamıştım yorumu gönderince ferkettim özür dilerim

P

PReNSeS betüş

Kullanıcı
2 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
ya üff başka konuya yazıom buraya gelio yine özür diliom