Düğün...(New York Tımes çok satanlar yazarı)

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Düğün...(New York Tımes çok satanlar yazarı) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,988 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Düğün...(New York Tımes çok satanlar yazarı)
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Çocukken babası tuzağa düşürülerek öldürülen İskoç soylusu Connor MacAlister içindeki intikam duygusunu hiç kaybetmemiş babasının katilini bulmak hayatının amacı haline gelmiştir. Connor babasının öldürülmesinde parmağı olduğunu düşündüğü zalim McNare’e zarar vermek için onunla evlenmek üzere yola çıkan İngiliz Baron Haynesworth’un kızı Brenna’yı kaçırır. Brenna sıradan bir İngiliz soylusu değildir. Kişilikli adalet duygusu güçlü kendine özgü bir kızdır. İngilizler’in vahşi kabul ettikleri dev gibi bir İskoçyalı olan Connor’la ciddi bir mücadeleye girişir ama sonunda boyun eğmek zorunda kalır. Kitaplarının pek çoğu New York Times Bestseller listelerine giren Julie Garwood’un bu kitabını da soluk soluğa okuyacaksınız...

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bu kitabı bir kaç sene önce elime aldım fakat başlarda çok sıkıcı geldi ve bırakmıştım  :-\
belki şimdi okusam farklı gelir ama okuyamam, sırada başka kitaplar var  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Biri elime aldıgım bir kitap hakkında olumsuz bir şey döylerse eğer,bitirene kadar olumsuz düşünce olur kafamda ve kitapdan zevk alamam  :'(

Çok mu sıkıcı geldi  :-[

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Su Perisi' Alıntı:
Biri elime aldıgım bir kitap hakkında olumsuz bir şey döylerse eğer,bitirene kadar olumsuz düşünce olur kafamda ve kitapdan zevk alamam  :'(

Çok mu sıkıcı geldi  :-[
öyleyse demeyeyim, sen okuyup buradan yazışana kadar Superisi  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tama o zaman sen bir daha çok sıkıldım deme,az sıkıldım de :) Yoksa ben hemen etkileniyorum,okumadan önce aldıgım bir kitap hakkında olumsuz yorum gördügümde :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Su Perisi' Alıntı:
  Brenna sıradan bir İngiliz soylusu değildir. Kişilikli adalet duygusu güçlü kendine özgü bir kızdır. 

Şu İngilizlerin soyluluk takıntısı varya deli ediyor beni..
Kitap şimdiden eksi puanda ...
Henüz soluk soluğa okumadığım bir kitap için yorum yazmam sanırım abes ve de yanlış olur sustum:)