Dövme meraklısı kıza kötü sürpriz !

• Konbuyu başlatan korsan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde korsan tarafından oluşturulan Dövme meraklısı kıza kötü sürpriz ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,112 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Dövme meraklısı kıza kötü sürpriz !
Konbuyu başlatan korsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M e l i k e
S

spiritualsigns

aşkına eşkiya diye bir dizi vardı herkesin suratında bir sürü yıldız bir noktalama işaretleri... şaşırmıştım hatta... tuhafta isimleri vardı dizi oyuncularının :D hiç unutmam... esinlenme kaynağı bol insanlarımıza ne görsek anında aynını yapıyoruz.... yakında biri kendini yardan atsa bizde moda diye atıcaz emin olun az kaldı çıldırmaya  ::)

dünyanın geneli böyle... bir özenti furyası ki kurtulamadık... yapan adamında yüzü ve bedeni dövme ve piercingten görünmüyor... nasıl cesaret yatmış o adamın masasına anlamadım... ben dövmelerimi bir tıp ordusu eşliğinde yaptırmış idim :D

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Harun' Alıntı:
spiritualsigns' Alıntı:
Bendede 3 adet ama minik dövme var... ancak uyumak nasıl oluyor anlamadım...  insan o cihazın her dokunmasında irkiliyor hayatta uyuyamam...  8)

Valla geçen hafta Atatürk imzası yaptırdım... bir ara içim geçer gibi olmuştu hahahahaaa Allah muhafaza  ;D ;D

Yıldızlı pekiyi veriyorum kıza  ;D ;D
Hahha uyuyakalsaydın sana nutuk cilt1,cilt2 dövmesi yaparlardı  :p ;D

Ben de yaptıracam. Ama öyle ufak bir şey değil. necip fazıl'ın çile şiirini yazdıracam koluma  ;D ;D ;D ;D
valla necip fazıl ın çile şiiri için değer yaa ;)
başka da bişey için uğraşmam :D

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
saygı duymak lazım ama yüzüne dövme yaptırması saçma bence.  ;)