DÖRT KARDEŞİN ÖYKÜSÜ

• Konbuyu başlatan korsan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde korsan tarafından oluşturulan DÖRT KARDEŞİN ÖYKÜSÜ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,289 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı DÖRT KARDEŞİN ÖYKÜSÜ
Konbuyu başlatan korsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hani bazen insanlar yapılması gerekenler yapılmadıgında daima birilerini suçlarlar ya hani bu genelde üst seViyede yasanır ya hani bir karmasa olur ya denilen işi kimsenin yapmamasından doğan.
Asılda biz henüz böyle bir karmasa yaşamadık umarımda yaşamayız ama ben yinede bu konuyu buraya açayım dedim nasılsa sileriz geri.
Hoşuma gitti forum genelindede paylaşmak istemedim açıkcası yine geyik endeksli ilerler korkusu ile.
Neyse uzatmayayım.

Bir ülkede dört kişi yaşıyormuş... Bunların adları da HERKES, BİRİSİ, HERHANGİ BİRİ ve HİÇ KİMSE imiş...
Bir gün yapılması gereken çok önemli bir iş ortaya çıkmış... Ve HERKES, BİRİSİ' nin bu işi yapacağından eminmiş. Gerçi işi, HERHANGİ BİRİ de yapabilirmiş ama HİÇKİMSE yapmamış.
BİRİSİ bu duruma çok kızmış. Çünkü iş, HERKES' in işiymiş. HERKES, HERHANGİ BİRİ' nin bu işi yapabileceğini düşünüyormuş. Ama, HİÇ KİMSE, HERKES'in yapamayacağının farkında değilmiş. Sonunda, HERHANGİ BİRİ' nin yapabileceği bir işi, HİÇ KİMSE yapmadığı için, HERKES, BİRİSİ' ni suçlamış...

"Enfes Öyküler Kitabı"ından alınmıştır.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Emeğinize, yürteğinize sağlık Mustafa Bey.
Anlamlı bir paylaşımdı.

Abi süper bu valla. Sakın kimse silmesin!
Saolasın canımcım.:)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
    DÖRT KARDEŞİN ÖYKÜSÜ
Bir ülkede dört kişi yaşıyormuş... Bunların adları da HERKES, BİRİSİ, HERHANGİ BİRİ ve HİÇ KİMSE imiş...
Bir gün yapılması gereken çok önemli bir iş ortaya çıkmış... Ve HERKES, BİRİSİ' nin bu işi yapacağından eminmiş. Gerçi işi, HERHANGİ BİRİ de yapabilirmiş ama HİÇKİMSE yapmamış.
BİRİSİ bu duruma çok kızmış. Çünkü iş, HERKES' in işiymiş. HERKES, HERHANGİ BİRİ' nin bu işi yapabileceğini düşünüyormuş. Ama, HİÇ KİMSE, HERKES'in yapamayacağının farkında değilmiş. Sonunda, HERHANGİ BİRİ' nin yapabileceği bir işi, HİÇ KİMSE yapmadığı için, HERKES, BİRİSİ' ni suçlamış...

"Enfes Öyküler Kitabı"ından alınmıştır.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bunu bir başka yerde paylaşmıştım.
Erişemedim aklıma geldi, gece gece ara ara ara buldum valla.
Evet, açık ve net olayım anlatılan bir öykü kitabından bir alıntı.
Ama herkes bir şeyler alabilir diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim.

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
okumuştum evet panoyu hatrlamıyorum.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok sık karşılaştığım bi durum herhangi birinin yapacağı bi işi hiç kimse yapmadığı zaman herkes birini suçluyor,o biriside benim

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
BİRİSİ Yazmış, HERKES için, ama HİÇKİMSENİN umrunda olmamış,HERHANGİBİRİ, bu duruma el koyar sanırım.