Dön gel! Yalnız aşkla dön gel...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Edebiyat kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Dön gel! Yalnız aşkla dön gel... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,266 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Edebiyat
Konu Başlığı Dön gel! Yalnız aşkla dön gel...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çiçek
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

Bu gün her günden daha fazla, daha bir aklımdasın. Sadece düşünmek yetmedi bu gün seni. Daha fazlasını yapmak istiyorum. Senin için daha fazlası... Sen yokken seni içimde yaşatmaktan daha fazla ne yapabilirim ki.. Geçen zamana yenilmemekten başka… Sen söyle daha fazla ne yapabilirim? Bu içimi acıtan sevgini azaltmak, bedenime sığmayan özlemini dindirmek için...

“Uzun oldu, ne zor oldu
Kalp yoruldu dön gel, her şey kalsın
Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel
Affettim, kendini akla,
Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel”

Elimden gelen tek şey bu sanırım.. Sana yazmak.. Seni yazmak… Sayfalarca senin için anlamsız cümleler kurmak.. Sonra da senin okumayacağını bile bile okuduğuna inanıp kendimi kandırmak.. Sana söylemek istediğim sayısız cümleler içerisinden bir kaçını söyleyebilmiş olmanın mutluluğunu yaşamak.

“Yak gel bildiğin ne varsa
Sat gel, gözüm yok para pulda
Yalnız sanadır bu hasretim

Dön gel vaktimiz daraldı
zaten şu yalan dünyada
Gel inadı sevdiğim”

“Mesafeler seni azaltmak yerine her gün daha çoğalttı…”

Hayata dair tek bir umudum var artık... Bir gün döneceğin.. Bu sabahta seni bir önceki sabahtan daha çok sevdiğimi düşünerek uyandım. Seni bekliyorum.. Gel artık...

Sensiz geçen günlerin anlamsızlığını yaşıyorum tüm benliğimle…
Uzakları yakın et, gel artık…

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
  :-[ Çok güzel yaa..Şarkı da çok hoş zaten ..Bu tür paylaşımların güzel oluyo  :)

mabed528

mabed528

Kullanıcı
3 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
16
Ankara
Çok beğendiğim bir şarkı eklediğin için teşekkürler.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Dönüşü olmayan yolun son düzlüğündeyiz.
Geri dönüş yok.
Offff offfff.

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
“Mesafeler seni azaltmak yerine her gün daha çoğalttı…”

Hayata dair tek bir umudum var artık... Bir gün döneceğin.. Bu sabahta seni bir önceki sabahtan daha çok sevdiğimi düşünerek uyandım. Seni bekliyorum.. Gel artık...

Sensiz geçen günlerin anlamsızlığını yaşıyorum tüm benliğimle…
Uzakları yakın et, gel artık…
Mükemmel...

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bir sürü şey var ama anlatılmaz ki...

F

feride kar

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sebebi ne olursa olsun giden gitmiştir. sen dönsün diye beklersin ama dönmüş olsa bile ne sen eski sensindir ne o. işin büyüsü bozulnuştur artık. birinde tekrar gidecek korkusu diğerinde suçluluk duygusu. hiçbirşey eskisi gibi olmaz artık... :-[
offf offf :'(

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kartopu' Alıntı:
sebebi ne olursa olsun giden gitmiştir. sen dönsün diye beklersin ama dönmüş olsa bile ne sen eski sensindir ne o. işin büyüsü bozulnuştur artık. birinde tekrar gidecek korkusu diğerinde suçluluk duygusu. hiçbirşey eskisi gibi olmaz artık... :-[
offf offf :'(
dgru diosun vlla  :-[
nabacas bis böylee yaaa  :'(