Dolmuşa binme teknikleri...

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Dolmuşa binme teknikleri... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,526 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Dolmuşa binme teknikleri...
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aylinyalnız
A

ayben

Maşallah konu nerelere gitmiş. Dolmuşlardan, yarın ki derbiye. Maşallah yani..

Senarist teşekkürler. Benim pek sorun yok gibi daha çok metroyu kullanıyorum ama benzer olaylar yaşanmıyor değil. Kısmen...

gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
lysteel' Alıntı:
bıldırcın' Alıntı:
lysteel' Alıntı:
ankarada dolmuşlarda bi de çökün kalkın olayı var o da bi acayip zaten ??? ???
sanki bana kemal sunal filminde oynuyoruz yaa.... :-\ :-\ :-\
Çökme olayı kaldı mı hala bana hiç denk gelmedi ???
sabah saatlerinde aştide samsun yönü tarafında, akşam da konya yönünde kontrol var, adamlar çatır çatır yazıyorlar cezayı...
ya bi de bazı kemal sunal tutkunları espri yapıyor çökün şaka yaptım kalkın die... valla o anı görmelisiniz otobüs bir anda buz gibi bir havaya bürünüyor...
ne güzel ya keşke bizim burdaki minübüslerdede olsa çök kalk olayı  :D matrak olurdu

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
güzell tekniklermiş  :D :)

dolmuşda geçen dialoglar genelde tam bir komedi tadında oluyor..dolmuşun kapasitesini aşan ayakta aldığı yolculardan ötürü dolmuş şoförünün polis görünce 'çöm çöm' deyişleri, :D arkadan öne doğru uzatılan paralar,,dolmuş şoförüne kaptan diye seslenmek.... :D hepsi ayrı bi komedi oluyor (:)

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:mad: otobüs  :mad: bugün giderken -ki acelem de vardı derse geç kalmamak için -
durağın en ucunda olan otobüsü tam arka lastik hizasındayken kaçırdım
bir sonraki otobüs 20dakika sonra  :mad: yoklamada görünmüyorum...
:mad: otobüs  :mad: bugün dönüşte butona bastım
otobüs sonraki durağa varmadan hemen önce durdu söylemem gerekiyormuşşş :mad:
halbuki ben ineceğin duraktan hemen önce butona basıp kapıya yaklaşmanın yeterli olduğunu sanıyordum ... 

S

semişş

Kullanıcı
8 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Toplu taşıma araçlarında özellikle otobüs ve minibüslerde bu olaylar çok sık yaşanıyor.Araçtakilerle akrabalık konumunda yola devam ediyosunuz .Samsunda  tıkış tıkış kurbnlık koyun görünümünde yolcu taşıyan araç göremezsınz ama istanbulda bunu engellemk çok güç,paylaşım için teşekkür ederim. ;D

E

ercan

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
abi harika olmuş walla bende bunlardan hemen hepsini yaşadım:(hatta vitesi dörde bile attırdım bi ara) neyse sağolasın ;D ;D ;D ;D ;D

R

roze

lysteel' Alıntı:

Aynen burda da oluyor. Ben genelde oturuyor olduğumdan pek bir sorun olmuyor, film gibi izliyorum ;)

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
teşekkürler walla çk doğru hepside :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
:kahkaha :kahkaha :kahkaha :kahkaha :kahkaha

süper ya teşekkürler...

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
*Önde iki kişi otururken başıma gelen bir hadisede, para saymakta olan şöför, benden vitesi ikiden üçe takmamı rica etmiştir. Böyle bir ricayla karşılaşırsanız düşünmeyin takın. Yazık, adamın elleri dolu. Ama direksiyonu da tutmanızı isterse bir düşünün. Hele bir de şöför size "Müsait bir yerde inecek var" derse, artık düşünmenize gerek yoktur, kabul etmeyin.
hahahahahahahaaa Yazık, adamın elleri dolu  ;D ;D ;D ;D off çok güldüm buna yaa  ;D ;D

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
roze' Alıntı:
lysteel' Alıntı:

Aynen burda da oluyor. Ben genelde oturuyor olduğumdan pek bir sorun olmuyor, film gibi izliyorum ;)
Bunun yalnızca Ankara'da olduğunu düşünmeye başlamıştım, demek orda da oluyor  ;D
Çok güldüm ama ya... :)  Her zaman karşılaştığım şeyler olmasına rağmen, okurken daha komik ... ;D

A

aylinyalnız

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Hatay
bi kere zar zor dolmuşa yetişmişim okulda da sınav vardı.yaşlı bir amca yanıma oturdu hacı yağını üstüne boşaltmış resmen neyse yana dönüp burnumu hafiften kapadım amcanın sohbet edesi gelmiş sabah sabah okula yetişene kadar boğuldum boğuldum :-[ yaaa