DİLE BENDEN NE DİLERSEN!

• Konbuyu başlatan HASAN DAVUTOĞLU
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde HASAN DAVUTOĞLU tarafından oluşturulan DİLE BENDEN NE DİLERSEN! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,309 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı DİLE BENDEN NE DİLERSEN!
Konbuyu başlatan HASAN DAVUTOĞLU
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tubix
H

HASAN DAVUTOĞLU

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Güzellikler diyarından
Alaaddin'in Sihirli Lambası'nı okumuşsunuzdur, mutlaka. O halde, sihirli lambaya sahip olana, “Dile benden ne dilersen!” diyen cini de anımsıyorsunuzdur.

Ben, cin değilim! Kimseye, mucize yaratamam. Ama kendi olanaklarım, deneyimlerim ve yeteneklerimle yapabileceklerim var: Ödünç para vermek, fotoğraf çekmek, müzik CD'si hazırlamak gibi... Arkadaşlığın güzelliklerini yaşatmak gibi... En değerli varlığım olan kanımı bağışlamak gibi...

İyi niyetimi suiistimal etmeyeceğine inandığım çevremdeki herkese şunu söylüyorum: Yapabileceğimi düşündüğünüz isteklerinizi, mutlaka seslendirin. Hatta yapamayacağımı düşündüklerinizi de! Beni o zaman mutlu edersiniz! HASAN DAVUTOĞLU

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Olur.Derim Teşekkürler ;)

P

Paradoks

Cokk.. cokk.. saolun HASAN DAVUTOĞLU. Ama hic bir sorunum yokk.. :) Olanlarda gölgede kaldı degilmi çiçek.. :)

K

Kristal

Sizi tebrik ediyorum.İnsani vasıflarını koruyabilen kişiler olduğunu hatırlattığınız için...

Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler hasan

A

aslı hemşire

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
çok teşekkürler isteklerimizi nasıl bildirelim size ;D

T

tubix

Kullanıcı
30 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
çok gzell evet :) :) benn kocamnnnnnnn güzellikte bbir hayat istiyorummm duyuyor musunuz??? =)  :) :)