Dedikodu Sağlığa İyi geliyor(muş)..

• Konbuyu başlatan crt
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde crt tarafından oluşturulan Dedikodu Sağlığa İyi geliyor(muş).. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,206 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Dedikodu Sağlığa İyi geliyor(muş)..
Konbuyu başlatan crt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gül_34
H

hayalhane

crt' Alıntı:
İyi olur yani..
Arkadan konuşmayı sebvmem direk soruyorum ..
Derslerim iyi diyene kadar müdahale ederim ya  bana katlancaksın
Yada aman  CRT ne gıcık insan diyecek dedikodu yapcaksın .
İki şıktan birtanesini seç bakalım : )
birinci şık ;) ;) :) :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sonunda dedikoduyu diskalifiye ettik azim ve başarı kazandı desene ? : (

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Dedikodu etmeyi hiç sevmem ama ne yaparsan yap,bir anda kendini dedikodunun içinde buluyorsun,allahtan çabuçak toparlamayı ve karşısındakini uyarmayı biliyorum..Kendi hoş görüyor,hoşuna gidiyor olabilir ama benim açımdan faul,o yüzden fazla kalabalık ortamlarda bulunmak sıkıyor,yalnızlık böyle anlrda tek çare...

Ve bu sözüne katışıyorum Dedikodu bana göre zehirli bir bal gibidir bal gibi oldugundan,özellikle Allah korkusu olanlar bal tutan parmaklarını yalamaktan çekinmiyorlar,aklıma bunla ilgili güzel bir fıkra gelmişti ama burası yeri değil...

Dedikodu değilde konuştuğumuz kişiyi yerindirmiyorsak,duydugunda üzülmüyorsa hakkında olumlu konuşabiliriz...Tabi bunu yapmak için, her iki tarafında bilincinde olması gerek..

H

hayal73

Kullanıcı
4 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Dedikodu yapanlar sevinsin işte ne güzel ömürleri uzayacak .. :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
hayal73' Alıntı:

Çok teşekkür ederim vaktim yok dedikodu yapmaya . ;)
Bi'şey değil: )
Demekki bize katılmak istemiyorsun seni ikna edemedik : )

Dedikodu yapmanın zamanla ilgisi yok .. Çalıştığınız iş ortamında bile  öyle anlar vardırki .
Patron ,müdür,arkadaş derken hiç anlayamaz kendinizi hiç anlayamaz dedikodunun içerisinde buluverirsiniz..
Neyse konunun özüne gelir isek..
Dedikodu, başkalarının kişisel ve özel konuları hakkında yapılan konuşmalardır.  Tabii bu gibi hoş olmayan durulardan uzak olmak en güzeli ,enn doğru olanıdır.

H

hayal73

Kullanıcı
4 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
crt' Alıntı:
hayal73' Alıntı:

Çok teşekkür ederim vaktim yok dedikodu yapmaya . ;)

Bi'şey değil: )
Demekki bize katılmak istemiyorsun seni ikna edemedik : )

Dedikodu yapmanın zamanla ilgisi yok .. Çalıştığınız iş ortamında bile  öyle anlar vardırki .
Patron ,müdür,arkadaş derken hiç anlayamaz kendinizi hiç anlayamaz dedikodunun içerisinde buluverirsiniz..
Neyse konunun özüne gelir isek..
Dedikodu, başkalarının kişisel ve özel konuları hakkında yapılan konuşmalardır.  Tabii bu gibi hoş olmayan durulardan uzak olmak en güzeli ,enn doğru olanıdır.

Malesef ikna edemediniz ,sağlık olsun ..

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Dedikodu ile yayılan yalan haberlerin insanları ne duruma düşürttüğünü kanıtlayan  gerçek bir haber ! (İstanbul'da bizim semte bile bu haberi duyup inananlar olmuştu)

DEDİKODUSU BİLE YETTİ
PARA DAĞITILACAĞINI DUYAN BİNLERCE KADIN BANKALARA AKIN ETTİ AMA SÖYLENENLERİN DEDİKODUDAN İBARET OLDUĞU KISA SÜREDE ANLAŞILDI.

Ekonomik kriz nedeniyle zor günler yaşayan halk, yardım yapılacağını duyunca bankalara akın etti. Anneler Günü dolayısıyla T.C kimlik numarasının sonu 4 olan annelere 400 TL yardım yapılacağını duyan kadınlar bir çok ilde Ziraat Bankası Şubelerinin önünde kuyruklar oluşmasına neden oldu. Ama söylentinin doğru olmadığı açıklandı.
Kuyruklar uzamaya başlayınca açıklama yapmak zorunda kalan banka yetkilileri ve Valilikler bunun bir dedikodudan ibaret olduğunu söyleyince, yüzlerce kişi hayal kırıklığına uğradı. Banka şubelerine ‘Anneler Günü dolayısıyla her hangi bir ödeme yapılmamaktadır’ yazıları asıldı. Kuyrukta bekleyen kadınlar ‘para verilip verilmeyeceğini bilmiyoruz ama ihtiyacımız var. Bu yüzden bekleyeceğiz” dediler.
Yaklaşan Anneler Günü dolayısıyla T.C kimlik numarasının son rakamı 4 ile biten annelere, devletin Ziraat Bankası aracılığı ile 400 TL para dağıttığı söylentisi Türkiye’nin birçok ilini karıştırdı.
Hatay başta olmak Şanlıurfa, Iğdır, Adıyaman, Kahramanmaraş, Gaziantep, Diyarbakır, Kayseri, Trabzon gibi birçok ilde anneler gününe özel 400 TL yardım dedikodusu Ziraat Bankası şubeleri önünde uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu.
Hatay merkezinde haberi alan yüzlerce anne, önce Hatay Valiliği’ne ardından Ziraat Bankası’na akın etti. Banka yetkilileri ve Hatay Valiliği’nin bunun bir dedikodu olduğunu söylemesine rağmen, ikna olmayan annelerin bekleyişi saatlerce sürdürdü.

H

hurigül

Kullanıcı
13 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
Derlerki !

Bir gün Cengiz Han, tüm hanlarını toplamış

Sağ yanına da eşini oturtmuş...

Cengiz Han hanlarına;

-Ben Hanlar Han´ı Cengiz Han... Hepinizin Han´ ıyım...

Eşini göstererek

-Bu da benim Han´ım demiş...

O günden sonra eşlere Hanım denmeye başlanmış

H

hayalhane

O zaman bu Geyik'teki üyelerin ömrü uzayacak özellikle Halil İbraam abinin hepimizin dedikodusunu yapıyo,yakalandım mıda,ağzından laf almaya çalışıyodum diyo  ;D ;D ;D

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
hayalhane' Alıntı:
O zaman bu Geyik'teki üyelerin ömrü uzayacak özellikle Halil İbraam abinin hepimizin dedikodusunu yapıyo,yakalandım mıda,ağzından laf almaya çalışıyodum diyo  ;D ;D ;D
Hayalhane: )
Dedikodunun sağlığa iyi geldiğini H.İbrahim'e haber verseydin bari..(yazık o da sevinsin)
Bak şimdi elime koz verdin ..Bu sölediklerini H. İbrahim' e enn kısa zamanda yetiştireceğimdir haberin olsun: (
İyiki de bu konuyu açmışım kendimle baya bi' gurur durmaya başladım...: ((

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Merak etme H. ibrahim gelsin tabiki  söyleyeceğim..Şu anakresifliğim üzerimde (şaka)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Hayalhane : ) Benimkisi sadece şakaydı neyse boşver unut gitsin..
Dedikodudan uzak durabildiğimiz sürece ne üzülür nede kimseyi üzeriz ..!

G

gül_34

Kullanıcı
11 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
evet bencede iyi geliyor..Ben dedikodu yaparak stres atıyorum:)