Damacana su bayiliği işi

• Konbuyu başlatan freedom33
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde freedom33 tarafından oluşturulan Damacana su bayiliği işi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,934 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Damacana su bayiliği işi
Konbuyu başlatan freedom33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
F

freedom33

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
Arkadaşlar merhaba ,

Şu sıralar hazır su sektörünün çok ciddi bir hızla büyüdüğünü gözlemliyorum.Evlerimizdeki musluklardan akan suların her geçen gün biraz daha kirlendiği ve güvenilirliğini yitirdiği şu günlerde su sektörünün gelecek vaad ettğini düşünüyorum.Bu gelişmelere bağlı olarak bende su işini araştırıyorum...Bayilik alarak girişimde bulunmanın makul bir fikir olabileceği düşüncesindeyim.Sizlerden bu konuda araştırma yapan ya da bu işle meşgul olanlarınız varsa fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Unutmadan; Saka su bayiliği düşünüyorum.Bu konudaki görüşlerinizide öğrenmek isterim...

Syg

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bu bölüm iş dünyası yazılarını içermemektedir. Bu sebeple konu " Serbest Kürsü " bölümüne tarafımdan  taşınmıştır.

A

Arshimet

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
geç olacak ama söyle söylemeliyim Benimde arkadasımı Su bayiliği var Karaca Kaya ve gunde 100 ün altına düşmüyor ama müşteri pörföyü için çok uğraştı ev ev gezdi Bi bayan tuttu bedave evlere bardak su dağıttı tadımlık için böyle bi uygulamaya girişeceksen yatırımın iyi olmalı zira parasız olmaz. Ama açarsan ileriye dönük çok iyi bi adım atmış olursun Malumunuz İlerleyen yıllarda Suyundurumu belli Böyle giderse. 

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Konuya bah sen :)
Ama neye takıldım bah yine benden önceki yorum Arşimetin.
Ne tuhaf değilmi neden takılırım böyle şeylere anlamamki.
İyiki serbeste taşımışsın gülşah yoksa bu denli rahat yazamazdım valla saolasın :)