Çok İlgniç

• Konbuyu başlatan smaile
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde smaile tarafından oluşturulan Çok İlgniç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,371 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Çok İlgniç
Konbuyu başlatan smaile
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan smaile
S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arşaıtramya gröe, kleimleirn hrfalreiinn hnagi srıdaa yzalıdkılraı ömneli dğliimş. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrafain yrenide omlsaımyış. Ardakai hfraliren srısaı krıaışk oslada ouknyuorumş. Çnükü kleimlrei hraf hraf dğeil bri btüün oalark oykuorumuşz.
Bakın nasılda düzgün okudunuz, ilginç değil mi?

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Evet gerçekten de öyle gayet düzgün okunuyor.

S

sessiz_lik25

Kullanıcı
28 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
ilginç bir durum.  :(
sanrım bu, algıda bütünlük yada değişmzlikle açıklanıyor.

ben de bir yrde sesli harflrin olmamsınn okumyı çok etkilemdğini okumştum. zaten mesjlrda kullndığmız bir özellik.

ama bu daha ilginçmiş. teşekkürler :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Beynin algılama gücü...
Bu konu paylaşılmıştı sanki ? Ya da yıllardır hep karşıma çıktığı için mi böyle anımsadım bilemedim ki.
Teşekkürler.

ilyas

ilyas

Kullanıcı
14 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
doğru tüm harflerin kelime içerisinde olması önemli

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
abi adamların işi gücü yok bunumu araştırıp bulmuşlar böyle bir şey ne zaman babama denk gelse babam bir hikaye anlatır 
br gün bir kralın huzuruna bi adam gelmiş ve krala demişki ben ipliği 20 metreden iğne deliğinden geçirebiliyorum kral yap o zamanda görelim yapamazsan kelleni vururum demiş adam kralın eline iğnmeyi verip 20 metre uzağa gitmiş ve o mesafeden ipi tutmuş atmış iğneden geçirivermiş kral bidaha demiş adam yine geçirmiş bidaha yine geçirmiş kral bende deneyecem demiş ve denemiş bir iki on onbeş derken yapamamış bi türlü adam krala dönüp demişki kralım yapamazsınız ben o ipi o mesafeden o delikten geçirebilmek için tam 12 yıl çalıştım başka hiç bir şey yapmadım sadece ona konsantre oldum ve sonunda başardım kral adama dönüp demişki şimdi sen 12 yıl boyunca sırf bunamı çalıştın adam evet demiş kral adamlarına seslenerek alın şu adamın kellesini vurun bu 12 yılını sırf böyle bir şeye harcadıysa bundan sonraki ömrünü kim bilir neye harcar. 

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Evet tutankhamon bahsettiğin adam işi fazla abartmış. Ama ben bu araştırmacıların bu işe 12 yıllarını harcadıklarını düşünmüyorum. Yani küçük ve ilginç bir araştırma. Dolayayısıyla da kendileri de dahil olmak üzere kimseye bir zararı yoktur. Hem bir zarar olsaydı da sadece kendilerine olurdu değil mi?
Yani zaman onların bırakalım da nasıl isterlerse harcasınlar dimi. Alan memnun satan memnun olduktan sonra bizede fazla laf düşmez die düşünüyorum  ;)  ;)