Çocuk olmak zor...

• Konbuyu başlatan roze
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde roze tarafından oluşturulan Çocuk olmak zor... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,548 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Çocuk olmak zor...
Konbuyu başlatan roze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan beyazdilekce
R

roze

>Madem okumanın yaşı yok, bırakın da çocukluğumuzu yaşayalım.

>"bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" atasözü, sözlülerde geçerli olsun.

>artık yeni bir kardeş istemiyorum. her seferinde harçlığım yarıya iniyor.

>Dersler, biraz daha neşeli hale getirilsin. ya da sınıfta uyumak yasak olmasın.

>sınıf başkanının yetkileri azaltılsın. her teneffüs kola ısmarlamaktan bıktım. zaten kaç kuruş harçlık alıyoruz ki...

>geç kalınca sınıfa almamak iyi bir uygulama. ama, "yok" yazılmasın...

>sözlüye kaldırılan öğrencilere "son arzusunun olup olmadığı" sorulsun. bu büyük bir incelik olur.

>birisi her gün kalemimi ve silgimi aşırıyor. bu işi toptan halledip çantamı yürütebileceği günü sabırsızlıkla bekliyorum.

>kopya çekerken yakalanınca ya dayak atılsın, ya da sıfır verilsin. ikisi birden biraz fazla oluyor.

>Dünyadaki aç insanlara yardım yapılsın. kimse açlıktan ölmesin. annem onları hatırlatınca hiç sevmediğim yemeği bile yemek zorunda kalıyorum.

>ben bu köşeden öğretmenime seslenmek istiyorum. "öğretmenim, ne olur bu kadar fazla ödev vermeyin. çok bunalıyorum, koltuğun üstünde uyuyan kedimin, akvaryumdaki balığın hatta masanım üzerinde duran biblonun bile yerinde olmak istiyorum... bu da gururuma dokunuyor.

>camcılar, çocuklara indirim yapsınlar. hiç olmazsa gol olan şutlardan para almasınlar.

>test usulü yazılılar çok hoşuma gidiyor. ama yanlışlar doğruyu götürmesinler.

>ara sıra velilere de yazılı ve sözlü yapsınlar? pekiyi almanın o kadar kolay olmadığını öğrensinler.

>ev ödevim varken misafir gelmesin çünkü onların gelmesini bizim öğretmen mazeret kabul etmiyor.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
>ara sıra velilere de yazılı ve sözlü yapsınlar? pekiyi almanın o kadar kolay olmadığını öğrensinler.

>ev ödevim varken misafir gelmesin çünkü onların gelmesini bizim öğretmen mazeret kabul etmiyor

birde evin son çocukları en küçük olmaktan yakınırlar,her işe çünkü hep evin küçüğü koşturulurdu... ;D ;D ;D

teşekkürler paylaşım için

R

roze

birde evin son çocukları en küçük olmaktan yakınırlar,her işe çünkü hep evin küçüğü koşturulurdu... 
teşekkürler paylaşım için
Küçük çocuklar yine de işlerini biliyorlar, ağlamaya vuruyorlar hemen ablam ya da abim yapsın diyorlar. :)
Rica ederim ;)

R

roze

Gülşah' Alıntı:
bizim zamanımızda küçüklerin öyle bir şansı yoktu roze

İyiki ben evin büyüğüm  ;D
Ben de evin büyüğüyüm, en küçük kardeşim öyle yapıyor, bende ortanca kardeşime atıyorum işi ;)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
emeğine sağlık roze...

çok güzel ve komik sözler...

ben okurken gözümde canlandırdım haylaz bir cocuğu bunları söylerken ya :) :)...

çok içten söylenmiş istekler...bazılarında haklılar ama yalan yok ben de istiyom :) ::) ::)...

Dünyadaki aç insanlara yardım yapılsın. kimse açlıktan ölmesin. annem onları hatırlatınca hiç sevmediğim yemeği bile yemek zorunda kalıyorum
.

yazıkkk :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
;D ;D ;D koptum yaa evin en küçügü benim ve her iş karsılıgında bişi isterdim böyle kasusturmak cok güzel oluyordu....

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
roze' Alıntı:
>Madem okumanın yaşı yok, bırakın da çocukluğumuzu yaşayalım.

>"bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" atasözü, sözlülerde geçerli olsun.

>artık yeni bir kardeş istemiyorum. her seferinde harçlığım yarıya iniyor.

>Dersler, biraz daha neşeli hale getirilsin. ya da sınıfta uyumak yasak olmasın.

>sınıf başkanının yetkileri azaltılsın. her teneffüs kola ısmarlamaktan bıktım. zaten kaç kuruş harçlık alıyoruz ki...

>geç kalınca sınıfa almamak iyi bir uygulama. ama, "yok" yazılmasın...

>sözlüye kaldırılan öğrencilere "son arzusunun olup olmadığı" sorulsun. bu büyük bir incelik olur.

>birisi her gün kalemimi ve silgimi aşırıyor. bu işi toptan halledip çantamı yürütebileceği günü sabırsızlıkla bekliyorum.

>kopya çekerken yakalanınca ya dayak atılsın, ya da sıfır verilsin. ikisi birden biraz fazla oluyor.

>Dünyadaki aç insanlara yardım yapılsın. kimse açlıktan ölmesin. annem onları hatırlatınca hiç sevmediğim yemeği bile yemek zorunda kalıyorum.

>ben bu köşeden öğretmenime seslenmek istiyorum. "öğretmenim, ne olur bu kadar fazla ödev vermeyin. çok bunalıyorum, koltuğun üstünde uyuyan kedimin, akvaryumdaki balığın hatta masanım üzerinde duran biblonun bile yerinde olmak istiyorum... bu da gururuma dokunuyor.

>camcılar, çocuklara indirim yapsınlar. hiç olmazsa gol olan şutlardan para almasınlar.

>test usulü yazılılar çok hoşuma gidiyor. ama yanlışlar doğruyu götürmesinler.

>ev ödevim varken misafir gelmesin çünkü onların gelmesini bizim öğretmen mazeret kabul etmiyor.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
aslında sadece bir cümle alıntı yapacaktım ama becerikliğimden tamamını aldım neyse bigün bu bilgisayarıda bu siteyide çözeceğim. neyse yazın güzelmiş teşekkürler. :)

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
çocuklar da hep kolaya kaçıo ama hea . zor olacakki bazı şeler, zoru başarmanın sevıncıyle daha da mutlu olacaklar  O0

I

ibrahimgemlik

Kullanıcı
23 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Teşekurler paylaşım için

Küçük bir söz var ya
"Evin küçüğü olacağına iti ol daha iyi"

:ahah :ahah :ahah