ÇİNLİLERİN GÖZLERİ NEDEN ÇEKİKTİR VE MEZARA NEDEN ÇİÇEK KONULUR.

• Konbuyu başlatan gokhankonuk
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde gokhankonuk tarafından oluşturulan ÇİNLİLERİN GÖZLERİ NEDEN ÇEKİKTİR VE MEZARA NEDEN ÇİÇEK KONULUR. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23,358 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı ÇİNLİLERİN GÖZLERİ NEDEN ÇEKİKTİR VE MEZARA NEDEN ÇİÇEK KONULUR.
Konbuyu başlatan gokhankonuk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
F

fahri51

Kullanıcı
13 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
tokat
ben çekik gözler hakkında birşey söylemek istiyorum söyledikleriniz elbette bilimsel yanlızca yanlış olan bir yanı var oda gelişmiş olmaları onlar gelişmemiştir değerli arkadaşlar yaradan yaşayacakları bölgeye göre onları o şekilde yaratmıştır şimdi yaa hz adem den bu yana yavaş yavaş değişmiş diyebilirsiniz ve size sonuna kadar hak veririm ama çıplak bir şeklide gelişmiş dersek evrim teorisine ışık tutmuş oluruz allah muhafaza etsin saygılar

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Yararlı bilgiler için teşekkür ederim öğrenmiş olduk :)

K

KIRŞEHİRLİ1

Kullanıcı
25 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ANKARA
güzel bir paylasım ....demekki insanını fiziksel yapısı bulunduğu coğrafyanın kosullarına göre kendini şekıllandiriyor....

T

the_imam

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
paylaşım için saol darwinin açıklayamadığı o kadar çok şey var ki sadece bu değil açıklayamadığı  :)

B

blueapples

Kullanıcı
1 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
4 yıl önce kapadokya yöresine geziye gitmiştim.. kapadokya yöresini her yıl çinliler fazlasıyla ziyaret ediyorlar..biz de arkadaslarla bi çinliyle konusmustuk:siz nekadar birbirinize benziosunuz...nasıl ayırt ediyosunuz birbirinizi dediimizde    çinli:asıl türler yani siz birbirinizee cok benziyosunuz demişti...bizde cok şaşırmıstık çinliinin bu deyişine.... :-\ :-\ :-\

B

blueapples

Kullanıcı
1 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
benziyomuyuz sizce birbirimize?gerci bun sölerken altında belki nedenleri wardı....hereksten duyup cok sıklıdıından bize de patlamıs olabilir...... ::)

P

Paradoks

Bence fiziki olarak kesinlikle cinliler kadar birbirimize benzemiyoruzzz... :D

tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
çok güzel..tşk.ellerine  ve emeğine sağlık paylaştığın için:)

E

ercan

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
insanların merakını  giderecek bilgiler verdiğin için teşekkürler arkadaşım.. ;)

G

golgem38

Kullanıcı
25 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
almaty/kazakistan
bana çinli koreli çekik gözlü dmeyin hergün görmekten gına geldi...artık türk görmek istiyorum...

M

meryem

Kullanıcı
25 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dünyadaki canlılardan sadece insan ruhsal nedenlearle ağlar

SAĞOL