Cin Fikirli Mahkum..!

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Cin Fikirli Mahkum..! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,932 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Cin Fikirli Mahkum..!
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan *spinoza*
S

senarist081

Cin Fikirli Mahkum..!

--------------------------------------------------------------------------------

Amerika’da, müebbet hapis cezasına çarptırılan bi adam, sabah akşam hapishaneden kaçmanın yollarını düşünüyomuş. Bi gün bahçede volta atarken gardiyanların bi tabutu cenaze arabasına yüklediğini görünce nihayet aylardır aradığı fikri oracıkta bulmuş. Burası büyük bi cezaevi olduğu için her hafta mutlaka 2-3 kişi Tanrı’nın rahmetine kavuşuyomuş. Mahkum, gardiyanlardan birine, cenaze olduğu bi gün tabuta konularak kaçırılması karşılığında epey yüklüce para teklif etmiş. Gardiyan korktuğundan başta biraz mızırdanmış ama sonra paranın cazibesine kapılıp kabul etmiş. Gardiyan adama, gece cenazelerin bekletildiği yerin anahtarından yaptırıp vermiş. İlk cenazede adam tabutun içine girecekmiş. Cenaze defnedildikten sonra da, gece gardiyan gelip adamı mezardan çıkaracakmış.

Plan aynen uygulamaya konmuş. Kaçma ateşiyle yanıp kavrulan mahkum ölüye aldırmadan sıkış tepiş tabutun içine girmiş. Sabah da gardiyanlar tabutu cenaze arabasına yüklemişler ve mezarlığa götürüp laf olsun diye yapılan bir dini törenle gömmüşler.

Mahkum tabutun içinde sabırsızlanarak gardiyanın gelip onu çıkarmasını bekliyomuş. Epey vakit geçtiği halde gelen giden olmayınca biraz biraz endişelenmeye başlamış. Bayağı bi zaman geçip de hala gelen olmayınca bizimki hafiften tırsmaya başlamış. “Acaba kendim çıkabilir miyim?” diyerek etrafı araştırmak istemiş. Cebinden zar zor çakmağını çıkarıp yakmış. Tabutun üstünü incelerken gözü bi an yanındaki ölüye takılmış. Ve o an donup kalmış! Yanındaki ceset anlaşmayı yaptığı gardiyanmış!

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:eek: :eek:

Allahıım yaa şaka gibi! Ben olsam çoktan kalp krizi geçirmiştim herhalde..

A

ayben

Ayy yazık adama, planın kurbanı olmuş, resmen kazdığı kuyuya kendi elleriyle düşmüş.

Eee sen kimi kandırıyorsun bakalım ;)

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
İyi de bu adam bana hiçte cin fikirliymiş gibi gelmedi. :D
Birde olaya iyi tarafından bakalım adam mezarda yanlız değil  :D

S

senarist081

İnsan hakettiği gibi muammele görüyor bu hikayeden çıkan sonuç bu.Atalarımızın da dediği gibi:"Ne ekersen onu biçersin"

S

senarist081

:D ;D Doğru orası da var..Hapishanedeki gardiyan görevini mezarda da yerine getiriyor..

Z

zamansizyagmur01

Kullanıcı
14 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
mühebbet yatmaya razıyım ya
ne o tabut falan,aynı duruma ben düsseydim 2 dk da saclarım beyazlardı düsünceden. :(

M

mesuna

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
bu gerçek bi olay mı :-\
inanamıyorum ne cesaret,pessssss :D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
:eek: inanılmaz..
insan tabutun içine girerken bakar yaa kimin yanına giriyorum diye.

M

melek hemşire

Kullanıcı
27 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
aaaaaaaaaaaaa

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Paranla rezillik:D,Gardiyanda ne yardan vazgeçmiş ne serden

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
crnkcclr' Alıntı:
:eek: inanılmaz..
insan tabutun içine girerken bakar yaa kimin yanına giriyorum diye.
orası da war ya dmi  :) bi de;eğer gerçekte böyle bir şey yaşanmış olsa idi,kim nerden böyle bir şey olduğunu öğrenmiş olurdu ki?bence yaşanmş değil,sizce?  :)