Cepten gelen tehlike

• Konbuyu başlatan roze
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde roze tarafından oluşturulan Cepten gelen tehlike başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,960 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Cepten gelen tehlike
Konbuyu başlatan roze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
R

roze

Moskova’da bulunan Komsomolskaya Pravda gazetesinden Vladimir Lagovski ve Andrei Moiseynko, cep telefonlarının ne kadar zararlı olduğunu öğrenmeye karar verdiler. Cep telefonu ile pişirmenin bir sihri yoktur. Bu gizem cep telefonunun yaydığı radyo dalgalarındadır.

Gazeteciler, basit bir mikrodalga aygıtı hazırladılar. Bir telefondan diğerini aradılar ve konuşma modunda bıraktılar. Telefonların yanına konuşma seslerini taklit etsin diye bir kaset çalar yerleştirdiler. Böylece telefonlar işe yarayacaklardı.

15 dakika sonra:
Yumurta yavaşça ısınmaya başladı.
25 dakika sonra:
Yumurta oldukça ısındı.
40 dakika sonra:
Yumurta yakıcı sıcaklığa ulaştı.
65 dakika sonra:
Yumurta pişti

2 dakikalık bir cep telefonuuu görüşmesi, radyasyon nedeniyle beyninizdeki hücreleri etkilemektedirrr...

Çok daha uzun süre konuştuğunuzda beyinnn  hücreleriniz ısınmakta ve ölmektedir. Umarım bundan sonra cep telefonunuzuuu kullanırken daha dikkatli olursunuz...

CEP TELEFONUNUZU SOHBET ARACI OLARAK KULLANMAYARAK KENDİNİZE İYİLİKTE BULUNUN ;)

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
roze' Alıntı:
Konunun başlığı cepten gelen tehlike olacaktı ;)
bencede ;)gercekten cok zararlı bu cep telefonları ya bide su kampanyalar insanı iyice konusmaya tesvik ediyo :mad:

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
roze' Alıntı:
Konunun başlığı cepten gelen tehlike olacaktı ;)
bencede ;)gercekten cok zararlı bu cep telefonları ya bide su kampanyalar insanı iyice konusmaya tesvik ediyo :mad:

R

roze

Evet, haklısın. Benim yastığımın altında duruyordu, artık durmayacak. Kim bilir kaç tane hücrem ölmüştür :(

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
kaktüs;radyasyonu absorbe eden ender bir karaktere sahiptir.aklınızda bulunsun

C

catzilla

mümkün mertebe kısa keserim.

zaten kontörlerim gidicek diye de aklım çıkıyor o ayrı bir konu tabii..  ;D

kontörler bir yana.... ::)
gerçekten 2 dk. fazla konuşmayı sevmiyorum.

fakat dikkatimi çeken, 1 saate yakın sohbet edenler var. bunları görünce gerçekten üzülüyorum artı çok itici geliyor bana.

halbuki ne kadar zararlı...

aynı odada cep tel. ile uyumak bile çok zararlı diye biliyorum.

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
yastığının altına da telefon koyanları hiç anlamam... merak etmeyin ağlamaz dışarda.... :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yani konuştummu baya uzatıyorum ben,ne diyelim.
Dikkat ederiz artık.

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
teknolojisiz olmuyor fakat teknoloji de başa birçok bela açıyor  :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Geçen bir mail gelmişti sanki bu sitedede gördüm gibi...Masanın üzerinde cep telefonları arasında mısır taneleri,telefonlar çaldırılınca mısırlar ortada patlamaya başlıyordu,manyetik etkiye bakın ::)
Hele haberlerde kadın evine baz istasyonu kurulsun diye kiraya vermişti,komşularıyla mahkemelik durumda,spiker zararlı değil mi diye soruyor ama hanımın cevabı enteresan;
-Siz cep telefonu kullanmıyor musunuz?İşte o kadar zararı var :D

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
ebruliyn' Alıntı:
Geçen bir mail gelmişti sanki bu sitedede gördüm gibi...Masanın üzerinde cep telefonları arasında mısır taneleri,telefonlar çaldırılınca mısırlar ortada patlamaya başlıyordu,manyetik etkiye bakın ::)
Çok  doğru hatırlıyorsun Ebru, sitemizde yayınlanmıştı örnekli olay.  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
ebruliyn' Alıntı:
Hele haberlerde kadın evine baz istasyonu kurulsun diye kiraya vermişti,komşularıyla mahkemelik durumda,spiker zararlı değil mi diye soruyor ama hanımın cevabı enteresan;
-Siz cep telefonu kullanmıyor musunuz?İşte o kadar zararı var :D
Biz denedik ama patlamadı ki:)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Kısa mesafelerde dumanla,uzun mesafelerdede güvercinle haberleşmek lazım :)
En tehlikesizi sanki, ::)