ÇEKİM YASASI

• Konbuyu başlatan nesrin nur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde nesrin nur tarafından oluşturulan ÇEKİM YASASI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,993 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı ÇEKİM YASASI
Konbuyu başlatan nesrin nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayatcilingiri
N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  ' Budur.İşte burada.Daha öteye gitmenize gerek yok.
    Çünkü budur:Yaşamınız ve onu nasıl yaşayacağınız konusunda bilmeniz gereken herşey burada.Hepsi ama hepsi bu kitapta.
    Şimdi diyorum,elinizde tuttuğunuz şeye bir bakın.
    Bunu siz yaptınız.Bu kitabı tam buraya ,tam olduğu yere,gözlerinizin önüne getirdiniz.
    Tertemiz,masmavi gökyüzünden açığa çıkardınız.Bu tek başına,bu kitabın işe yaradığının en büyük kanıtıdır.
    Size,Çekim Yasası'nın gerçek,etkili olduğunu ve gerçek dünyada fiziksel sonuçlar ürettiğini gösteren,en iyi kanıtı şu an ellerinizde tuttuğunuzu söylüyorum.'
    NEALE DONALD WALSCH('TANRI ile SOHBET'serilerinin yazarı)

Bu kitap sizlere,Çekim Yasası'nın güçlü esaslarını sunuyor.Bu sayfalarda,istenen ve istenmeyen herşeyin,size
bu en güçlü Evrensel Yasa;Çekim Yasası ile (Benzer benzeri çeker) nasıl çekildiğini göreceksiniz.Muhtemelen,'Tencere yuvarlanmış,kapağını bulmuş','Üzüm üzüme baka baka kararır' gibi deyişleri duymuşsunuzdur.Her ne kadar Çekim Yasası,daha önce tarihteki  bazı büyük düşünürler tarafından zikredilmiş olsa da,hiçbir zaman yazar ESTHER VE JERRY HICKS'in bu kitabındaki gibi net ve pratik terimlerle açıklanmadı.
          Burada,Evren'i yöneten,her yerde ve her şeyde varolan Yasaları ve onların işleyişini,kendiniz için nasıl faydalı hale getirebileceğinizi öğreneceksiniz.Bu kitabı okuyarak edineceğiniz bilgi ,günlük yaşamınızdaki tüm tahminlerinizi alıp götürecek.Sonunda etkileşim kurduğunuz diğer insanların yaşamında ve kendi yaşamınızda olup biten her şeyi anlamaya başlayacaksınız.
          Bu kitap,arzu ettiğiniz her şeyi olmanıza,yapmanıza ya da istediğiniz her şeye sahip olmanıza yardımcı olacak!...

YAZARI:ESTHER VE JERRY HICKS
          (The secret kitabında ki öğretmenlerden)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
   Arkadaşlar merhaba,yukarda tanıttığım kitap en son okuduğum kitaptır.sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.kitapta 3 ana evrensel yasadan bahsediyor:
             1)İLK YASA,ÇEKİM YASASI,der ki:Kendisine benzer olan şey,çekilir.Bu size basit bir ifade gibi görünebilir,ancak Evrendeki en güçlü yasayı tanımlar,herzaman herşeyi etkileyen bir Yasayı.Biliyor veya bilmiyor olmanız farkatmez yasa daima işler.İnansanız da inanmasanız da yasa daima işler.Hayatınızda oluşan herşeyi hayatınıza siz çekersiniz,odaklandığınız herşey yaşamınız da fiziksel realitelere dönüşür.En çok neyi düşünür ve en çok neye odaklanırsanız hayatınızın gerçeği olur.
             2)İKİNCİ YASA,KASITLI YARATILIŞ BİLİMİ,der ki:Düşündüğüm ve inandığım ya da umduğum olur.Kısacası isteseniz de istemeseniz de,düşündüğünüz ve inandığınız şeyi elde edersiniz.Düşüncenin özgür bir uygulaması,Kasıtlı Yaratılış Bilimi'nin temelidir.Siz bu Yasaları anlamaz ve onları özgür bir biçimde  uygulamazsanız,varsayılanla yaratıyor olabilirsiniz.
             3)ÜÇÜNCÜ YASA,İZİN VERME SANATI,der ki:Ben neysem oyum ve başkalarının da oldukları insanlar olmalarına izin vermek istiyorum.Herhangi bir şeyin,siz düşüncelerinizle ya da onlara verdiğiniz ilgiyle çağırmadığınız ve düşüncelerinizle davet etmediğiniz sürece hiçbir koşulun,sizin deneyiminizin bir parçası olamayacağını anladığınızda ,yaşamın bu deneyimine adım attığınızda;olmak istediğiniz İZİN VEREN olabilirsiniz.