ÇEKİM YASASI (BEYNİMİZ HAYATIMIZA NASIL YÖN VERİYOR!)

• Konbuyu başlatan cooldeath
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde cooldeath tarafından oluşturulan ÇEKİM YASASI (BEYNİMİZ HAYATIMIZA NASIL YÖN VERİYOR!) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,036 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı ÇEKİM YASASI (BEYNİMİZ HAYATIMIZA NASIL YÖN VERİYOR!)
Konbuyu başlatan cooldeath
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mr.Art
C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Bilinçaltı, Çekim Yasası ve Korkular

Neye inanırsanız onu yaşarsınız. Çünkü bilinçaltınızda titreşimler yaratarak Çekim Yasası'nı devreye sokan inançlar, hayat boyu size yön bulmada yardımcı olur.
Bilinçaltı her zaman mıknatıs gibidir. Kabul etmesek de, yaşamda bizi zorlayan koşullardan her fırsatta etkilenir ve hiç ummadığımız anda korkularımızla yüzleşiriz. Korkular, endişeler ve yaşanan gerginlikler mutlaka yüzeye çıkacak bir yol bulur kendine... Bilinçaltı, aynı zamanda kendi inançlarını yansıtan olayları da çeker. Açıkçası, bilinçaltımızdaki düşünceler belli titreşimler yaratır. Bu enerji ile birlikte bilinçaltına yansıyan olaylar ve kişiler bir çekim yaşanmasını sağlar. Buna "Evrensel Titreşim" ve "Çekim Yasası" denir. Nasıl Yerçekimi Yasası varsa Çekim Yasası da vardır. Bu yasa insanoğlunun hayatını etkiler. Evren yasalarla yönetilir. Başarı, yasa ile sağlanır. Sizin bilinçaltınız da yasa ile oluşmaktadır. Bilinçaltımızın yasası, inanç yasasıdır. Her zaman kafamızda oluşan soru işaretleri vardır. "Ya şansız doğduysam...", "Başarılı olmak kaderimde yoksa..." gibi sorularla kendimizi zorlarız. Eğer bilinçaltınız hayatın zor geçeceğine inanırsa, gerçekten zorlu bir yaşam sürersiniz. Karşılaşacağınız olaylar ve insanlar hayatınızı zorlaştıracaktır.

Evrensel Titreşim
Bilinçaltınız paranın zor kazanılacağına inanırsa, para zor kazanılır. Maddi sıkıntı yaşıyorsanız bilin ki; bilinçaltınızda paranın kolay kazanılmadığına dair düşünce hakim olduğu içindir. Böyle bir durumda karşınıza çıkan fırsatları paraya çevirmek için insan üstü çaba göstermeniz gerekecektir. Sıkıntılı geçen hayatınızla ilgili hiç kimseyi suçlamanıza gerek ve neden yoktur; çünkü 'sizin gerçeklerinizi yine sizin bilinçaltınız yaratır'. Hayatta başarılı olabilmek için kişinin anlaması gereken en önemli söz de budur. İnsanlar bilincinin gücünü bir fikri kavramak için, bilinçaltının gücünü ise sonuca ulaşmak için kullanır. Birçok kişi bunun tersini yapar. Bilinçlerini neticeye ulaşmak için kullanır. Bu da genellikle stres ve endişe yaratır. İşte, bilinç gücümüzle, bilinçaltı gücümüzün kullanımındaki fark budur.

Bilgisayar Hard Diski
Bilinçaltınız bilgisayarınızın hard diski gibidir. Ekranda gördüğünüz ise sizin gerçeğiniz veya yaşantınızdır. Ekrandaki bilginin nereden geldiğini kendinize bir sorun! İnançlar değişince, yeni insanlar ve yeni işlere karşı Çekim Yasası devreye girecektir.

Kaynak: takvim.com.tr

Aslında kuantum fiziği dinlere göre farklı isimler taşıyan ama yüzyıllardır insan hayatını etkileyen gerçek!

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bu konuda söylemek isteğim şeyler var fakat form kurallarına aykırı olur.Kesinlikle metne katılıyorum. İnsan beyni yüzyıldır çözülememiş sırlarla dolu. Bilinç altını da açıklayacak tam donanıma tam olarak henüz sahib değiliz.

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Secret adlı kitapta da bu konudan bahsediliyor.
Çekim yasasına bende inanıyorum ama bazı şeylere
katılmıyorum.Düşündüğümüz herşeyi belli bir istek doğrultusunda
gerçekleştirebiliriz belki ama bizi dengede tutan ilahi bir gücün
olduğunu da göz ardı etmememiz gerekir.

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
.gözde.' Alıntı:
bu konuda söylemek isteğim şeyler var fakat form kurallarına aykırı olur.Kesinlikle metne katılıyorum. İnsan beyni yüzyıldır çözülememiş sırlarla dolu. Bilinç altını da açıklayacak tam donanıma tam olarak henüz sahib değiliz.
bazen sanki bir anı daha önce yaşadık gibi oluyor ya bilim adamları bu olaya beyin ve vucut komutundaki iletişim kopukluğu diyor o zaman bana göre sanki robot insan garip

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
UğurOnur' Alıntı:
işte uğur demek istediğim fizik kuantum yasası diyor yaşam çekim yasası dinlerden de örnekler var ama isteklerimiz dikkat edersen ters mantıklı gidiyor ben secret'i okuduktan sonra farkettim !

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
evet bende bunu sık sık yaşıyorum sanki daha önce olmuştu dediğim olaylara hiç anlam veremezdim ki ilgilendiğim enerji çeşidini keşfede ne kadar  ;)

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
ben bunu ögrendıkten sonra yaşamamaya başladım 2 sanıye beyın komut gıtme suresı bıldıgım kadarıyla

B

bıldırcın

UğurOnur' Alıntı:
;)

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
olaya geniş açıdan bakalım bu konu bilimsel olarak 1852 lerde felan doğruluğu kanıtlandı arkadaşlar bahsettiğimiz kitap ise henüz yeni ???

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
yazıya kesinlikle inanıyorum, cok gerçekçi ve güsel bilgiler..teşekkürler...

K

kamuran

Yazı ve bilgilendirme için çok teşekkürler. :)
Kesinlikle katılıyorum. Ne söylersek, düşünürsek odur başımıza gelen. Ancak peki yakınlarımız konusunda çok olumsuz düşünen, karamsar ve zorluklar yaşayanlar da bizim hayatımızı etkileyebiliyor bazen. Bu konuda uzun süre düşündükten sonra karar verdim, yakınlarımın hayatımı etkileyecek olumsuzlukları olmayacak, onların yaşadıkları benim hayat akışıma dokunmayacak diyebilmeyi. Bunu da kendi yaşadığım olarak eklemek istedim arkadaşlar.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Katılmıyorum.
Neye inanırsanız onu yaşarsınız, yok çekim yasası felan.
Hepsi aynı yöne giden bir zihinsel trenin ayrı ayrı vagonları bana göre.

Birde konuda sürekli bilinç altı diye geçio.
Geçen bir yerde okumuştum, bunun aslı bilinç dışı imiş.
Bilinç altı diye bir durum yokmuş, ben okuduklarımın yalancısıyım valla, hoş bunu okuduğum şahsiyetin babası tr de ilk pisikoloji kitabını yazan insanmış.
Vardır bir bildiği diye düşünüyorum.
Ayrıca o  beyefendinin bu ve gibi durumları değerlendirdiği cümleyi burada kullanmayayım.
Teşekkür ederim.

S

spiritualsigns

Secret okuyun bak nasıl değişcek herşey... orda yazıyo işin aslı astarı...  ;)

ne diyeyim bilmem... evet mutlak çekim yasasını denedim antalyayı istiyorum dedim.. izmiri dedim... oldu valla :D zenginlik dedim valla çantamda kenara sıkışmış 20 tl buldum...  ;D deneyin bak oluyo  :p

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ben denedim ne düşünsem tersi oldu,artık bişey istemeyede korkuyorum :) düşüncelerim bana ihanet ediyor

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ya öyle ayırmak istemiyorum çok istiyorum oluyor ve olmuyor diye. Bazı konular çalışmaya bağlı, bazıları şans mı diyeyim artık. Bilmiyorum belki beyin gücünü yeterince kullanamıyor muyuz hatta haberdar mıyız.. Bağlamak isterdim, olmasını da isterdim bazı şeylerin çok istediğimde ama olmuyor maalesef. Koşullar nasılsa o yöne sürükleniyor insan bazen.

M

Mustang

Kullanıcı
28 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
mustang-serpil.blogspot.com
Çekim yasasını çalıştırmak için öncelikle bazı kalıplarımızdan kurtulmalıyız .
Yıllarca içimizde bir çok olumsuz kalıp birktirmişken birden bire olumlu düşünmemiz beklenemez .
Siz istesenizde o yanlış kalıplar içinizden tersini söylediği için inandırıcı olmaz bu yüzdende yaşa belkide ters işler.
Öncelikle kalıplarınızdan kurtulun.

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
‎'En sevdiğim şey geleceği hatırlamaktır....' demiş (Salvador Dali) Bende onu yapıyorum...

G

goramaz

Kullanıcı
15 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
sivas
mutluyum mutluyum mutluyum herşey çok güzel ....

M

mr.Art

Kullanıcı
12 Nis 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
goramaz arkadaşım bir anda gaza gelmiş ve "mutluyum mutluyum mutluyum" demiş... Çok şükür ben de mutluyum. Bu arada bu çekim yasası olayına ben de inanıyorum, daha doğrusu yakın zamanda inanmaya başladım herşey iyi gidiyor çok şükür.