Can Dündar - Kırmızı Bisiklet

• Konbuyu başlatan Gamzelim
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde Gamzelim tarafından oluşturulan Can Dündar - Kırmızı Bisiklet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,188 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı Can Dündar - Kırmızı Bisiklet
Konbuyu başlatan Gamzelim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hanedeyim
G

Gamzelim

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
www.kalbim.gen.tr

Can Dündar

İmge Kitabevi

Ve ben, aslında harfiyen hatırlayarak dünün bol vakitlerini, doyumsuz sohbetlerini, telaşsız saatlerini, saadeti hüzünle yoğurarak geçtim ihtiyar adamın süzgecinden...

Ben onu gemleyemedim, o demledi beni...

Olgunlaştım, basarak üzerine birikmiş bütün yırtık takvim yaprakların, yıllar yılı aynı çemberde dolanmaktan başı dönmüş akrep ve yelkovanların, o incecik delikten biteviye süzülmüş kumların, evine gire çıka ötmekten sesi kısılmış yorgun guguk kuşların, batmış onca güneşin, parıldamış bunca ay ışığın, hilalin ve fecrin, uğruna savaşılmış, yokluğuna alışılmış dostların, birbirine karışarak yanıp sönen kahkahalarla gözyaşların, yazılmış yazılamamış bunca satırın, tutulmuş tutulamamış onca sözün, dediklerimin, bir an önce bitmesini istediğim veya hiç bitmesin diye dualar ettiğim anların, koşuda çabuk yorulanların ya da koşmaya hiç niyeti olmayanların, sevaplarımın, günahlarımın, hatalarımın...

... süzüldüm imbiğinden...

Piştim, o ihtiyarın dergâhında...

Babamın oğluydum eskiden;

Oğlumun babası oluverdim birden

G

Gamzelim

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
www.kalbim.gen.tr
En son okudugum ve gercekten tavsiye edebilecegim bir kitap.

Ben birseyler okurken ’ne kadar iyi anlasilir’ diye bakarim... Tabii ki bu kisiden kisiye degisir.

Can DÜNDAR’in yazilarini, kolay anlasildigi icin ve güzel anlattigi icin severek okuyorum.

C

ceyda

Kullanıcı
11 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
gamzecim  cidden tavsiye edilecek bi kitap can dündarı bende okumuştum  paylaştığın yazıda çok güzel

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
slm arkadaşlar can dündarn kitabı ben çok beğenmiştm.. bende tavsiye ederm

son okudğm kitap ise nietzsche  ağladığında.
bu kitabı 2 defa okudm ve daha fazla keyf aldığımı hissttm
psikoloji ve tıp konularına meraklı isniz bu kitap size eminim çok şey katacaktır

H

Hünkar1

Sevgiler arkadaslar ben de yarim hazirani okuyacagim  o sadece bulunmakta ben de,

SvS sunarim,

A

asiyim_34

Kullanıcı
25 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Merhaba arkadaşlar. can sıkıntıza karşı müthiş sürükleyici bir kitabı önermek istiyorum.Jean Cristophe Grangé SİYAH KAN.
çok güzel insanı içine alan bir kitap :).diğer kitaplarıda tavsiye edrim.polisiye-gerilim den hoşlananlar.hatta hoşlanmayanlar siz de mutlaka okumalısız.

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
evet bende okumuştum bu kitabı BABALAR ve OĞULLARI üzerine güzel bir kitap.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Can DÜNDAR'ın en iyi kitaplarından bir tanesidir.
Hatta sadece bu kitapla kalmayıp, www.candundar.com.tr adresindeki CAN DUNDAR yazılarını da taki etmenizi öneririm.

G

gkcv

Kullanıcı
10 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bilimser.blogspot.com
Ben de Can Dündar'ın kitaplarını okumayı seviyorum.
Kırmızı bisikletse çok farklı şeyler hissettirdi bablar ve oğulları hatta çocuk sahibi olmak hakkında..
Boş zamanlarda ara ara okunacak tarzda hoş bir kitap

P

prensess35

Kullanıcı
24 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bu kitabı okumadım ama can dündarın yazılarını severim eminim bu kitabıda güzeldir:)