Cahillikler Kitabı (Bildiğinizi düşündüğünüz her şey yanlış... )

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Cahillikler Kitabı (Bildiğinizi düşündüğünüz her şey yanlış... ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,717 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Cahillikler Kitabı (Bildiğinizi düşündüğünüz her şey yanlış... )
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
zihnimizin bir yanında bulunması gereken bilgiler içeren eğlenceli bir kitap.. :)
okunurken aaaa bu aslında böylemişmiş dedirten bilgiler var...
keyfini çıkarın :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok çok sevdiğim bir yakınım hediye etti yaşgünümde bana bu kitabı ve çok severek okuyorum. :)
Gerçi inançların değişmesi çok zor, yani yıllardır bildiğimiz, inandığımız bilgileri bir anda farklı bir şekilde düşünmek zor ama kitap inandırıcı ve mantıklı açıklamalara yer verdiği için itiraz edemiyor insan.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Su Perisi' Alıntı:

Bildiğinizi düşündüğünüz her şey yanlış...

Bu kitap, yaygın kanılarla ilgili yanlış bilgilerimizin ve yanlış anlamalarımızın kapsamlı bir listesini s

Böyle bir kitaptan şu an haberdar oldum .
Madem bildiğimiz düşündüğümüz herşey yanlışsa  kendimizi düzeltmek adına okuyalım bari.
Tanıtım için teşekkürler

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben okudum.Çoğu okudukça bilgilendiren bi kitap ve sürükleyici.Okunmalı yani yanlış bildiğimiz çok şeyler var  :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Mesala neleri yanlış biliyoruz eğer anımsayabilirseniz küçük bir örnek verebilirmisiniz : ).Kitabı gerçekten çok merak ettim hemende okuyamam.
çünkü
elimde  Lord KinRoss'un "ATATÜRK "kitabı var yeni başladım bitcek gibi değil

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
okumak lazımmış daha şimdi öğrendim. ders kitaplarından pek sıra gelmiyor ki biraz geriden takip ediyorum ;)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Mesala neleri yanlış biliyoruz eğer anımsayabilirseniz küçük bir örnek verebilirmisiniz : ).Kitabı gerçekten çok merak ettim hemende okuyamam.
çünkü
elimde  Lord KinRoss'un "ATATÜRK "kitabı var yeni başladım bitcek gibi değil
telefonu bulan kişi yıllardır doğru diye övunuyodum ama öyle değilmiş çok şaşırmıştım daha sonra .. 2 burun deliğimizn olmadıgını  4 tane ama 2si görunmuyo =) uzaya ilk giden insan değil bir arı oldugu vb.. hepsini yazamam çok var çünkü..Sen merak edip oku bence :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sorumu dikkate alıp yanıtladığın için teşekkür ederim: )
Okumaya çalışcam.