BYE BYE TÜRKÇE

• Konbuyu başlatan nusret1992
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde nusret1992 tarafından oluşturulan BYE BYE TÜRKÇE başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,763 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı BYE BYE TÜRKÇE
Konbuyu başlatan nusret1992
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLBANU38
N

nusret1992

selam arkadaşlar okuduğum ve okunması gereken çok güzel bir kitabı önereceğim bu kitabı her Türk genci okuması lazım Türkçemize sahip çıkmamız benliğimize dönmemiz lazım bu kitabın yazarı PROFESÖR DOKTOR OKTAY SİNANOĞLUDUR 26 yaşında profesör olan bu bilim adamı Türkçe için bilim için herşeyi yapmıştır Şİiddetle okumanızı tavsiye ediyorum

T

Tülay

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.kalbim.gen.tr
Bye bye? Hoşçakal olsaymış keşke! Dokundurulmak için konulmuştur o isim kesin ama benim hoşuma gitmedi. Raflarda bye bye Türkçe olarak okunması:( :(

S

sensible

Kullanıcı
11 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
bursa
ben okudum kitabın ismi yanıltmasın sizi mutlaka okumalısız.okuduğum diger iki kitabı hedefteki türkiye ve büyük uyanışıda tavsiye ederim arkadaşlar.

N

nusret1992

evet arkadaşlar ama arkadaşım hedefteki türkiye değil hedef türkiye kitabın adı ve NE YAPMALI adlı kitabı okuyun ben şimdi okuyorum çok güzel herkes okusun ve uyansın

N

nusret1992

Arkadaşım oku anlarsın hem de çok net anlarsın.Sen bu kitabı okumadan kitabın başlığın neden öyle olduğunu anlayamazsın.sensible arkadaşımda benim gibi düşünüyor.Bu  kitabı ilk bana edebiyat hocam tavsiye etti.Bende ilk senin gibi düşündüm,bu niye güle güle falan değil de bye bye dedim okuduktan sonra neden bye bye olduğunu anladım Her Türk gencinin okuması lazım.Sende okumalısın.kendine iyi bak.

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
bye bye türkçe zevkle okuduğum ve konusunu taktir ettiğim bir kitaptır. bu kitap bize üniversitede ders kitabı olarak okutulmuştu... zevkle iki defa okudum... kitabı adeta ezberlemiştim...bende tavsiye ederim arkadaşlar okunmadan yorum yapılacak bir kitap değil bu...

bi kere kitabın ismini duyan bir insan hemen yazara farklı düşünceleri empoze etmeye başlıyorlar...işte ırkçılık yapıyor öle şeymi olur diye ama 26 yaşında profesör olmuş birinin düşüncelerini öğrendikten sonra kitabı okuduğuna bir kere daha seviniyor...OKTAY SİNANOĞLU... süper yaaa

A

alpdolan

Kullanıcı
17 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bilecik
Önyargılı Davranmayın Kitabı Okusaydınız Kesinlikle Böyle Demezdiniz
Oktay Sinanoğlu Dünyanın En İyi Sayılı Profesörelerinden Birisi

Oktay Sinanoğlunun  Büyük Uyanış ve Hedef Türkiye diye Kitapları da var Hedef Türkiye yi Kitabını Kesinlikle Tavsiye Ederim Türkiye Üzerinde Oynanan Oyunları Anlatıyor

N

nusret1992

valla çok sevindim benim gibi düşünenlerin oktay sinanoğlu gibi düşünenlerin uyananların sayısı gittikçe artıyor inşallah daha da artacak

G

grkm

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
van
bende okumuştum lisedeyken bu kitabı üniversitede de final için hoca okumamızı istedi. okunması gereken kitaplardan.ama ben bu sene bi kitapçıda sordum bu kitabı ve aldığım cevap burda satılmıyo yasaklı o kitap oldu nedenini anlamadım bilen var mı

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Benimde yeni bitirdiğim bir kitap " Bye Bye Türkçe" ve kendi kendime kızdım neden bu kitabı geç okuduğum için

Herkezin okuması gereken bir kitap.
Yazarın hayatını okuduğumda durup düşündüm ve Ülkemle gurur duydum.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
uzun zaman önce okuduğum güzel bir kitap

B

bengisu1

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
bu sene lisede okumamız gereken kitaplar arasında bye bye türkçe 2. sırada hangi yayından olduğunuda yazar mısın hiç bi yerde bulamadım kitabı :(

B

bengisu1

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Merhaba.
Kitabın basım yayın evi adı : Alfa Yayınevi
teşşekür ederim :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bazı bölümlerine katılmasamda...
Türkçemize giren yabancı kelimelerin,nasıl kültürel yozlaşmaya sebep olduğunu  açıklayan güzel bir kitaptı,tavsiye ederim

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
yarın ki çocuklara nasıl türkçe bırakıyoruz :-[ :-[ :-[ :-[ :-[