bush ve şoförü...

• Konbuyu başlatan eftelya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde eftelya tarafından oluşturulan bush ve şoförü... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,872 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı bush ve şoförü...
Konbuyu başlatan eftelya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kristal
E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
George W. Bush şoförüyle bir kır gezisine çıkar. Arabayla giderken bir tavuğu ezerler. Meseleyi tavuğun sahibi olan çiftçiye kim anlatacak diye düşünürken Bush âlicenap bir tavırla şoförüne şöyle der:

"Bana bırak. Ben Dünya'nın en güçlü adamıyım. Çiftçi bana muhakkak anlayış gösterecektir." Bush çiftçinin evine girer ve bir dakika sonra da nefes nefese koşarak geri döner.
Göz morarmış, surat dagılmış haldedir. Şoförüne "Çabuk toz olalım burdan!" der.

Aksilik bu ya, arabayla daha 20 metre gitmeden bu defa da orada gezen bir domuzu ezerler. Bush korkulu gözlerle şoförüne bakar ve "Şimdi adama gidip söyleme sırası sende!" der.

Şoför çiftliğe gider. Bush da arabada bekler. 10 dakika, 20 dakika 30 dakika derken....Şoför bir saat sonra sarkı söyleyerek, gülerek, cepleri para dolu ve kolunda irice bir meyve sepeti ile geri gelir.

Bush şaşkın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece şöyle dedim:
Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Domuz öldü!

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
gerçek olmama ihtimalini düşünüyorum ama verilmek istenen mesaj çok güzeldi tşkler eftelya.

D

derin_3486

Kullanıcı
7 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
I''yi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Domuz öldü!''
Çok güzel :) (insan içinden KEŞKE demeden yapamıyor ;))
Paylaşım için teşekkürler

curciin

curciin

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
son cümle çok güzel:)Ben George Bush'un şoförüyüm. Domuz öldü!