Bunu Okumadınız!

• Konbuyu başlatan superisi23
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde superisi23 tarafından oluşturulan Bunu Okumadınız! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,154 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Bunu Okumadınız!
Konbuyu başlatan superisi23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mavis45
superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Belki uzun, belki de kısa bir yoldasınız.
Her başarısızlık sizin için birer kavşak.
Endişeleriniz birer viraj.
Arkadaşlarınız bazen gaz pedalı olur, bazen fren.
Düşmanlarınız trafik  ışıklarındaki kırmızı.
Aileniz yolunuzdaki uyarı tabelaları.
İş hayatınız engebeli bir arazi.
AMA...
        Depolarınız prensiplerinizle doluysa,
        motoronuz iradeniz kadar sağlamsa,
        inandığınız herşey sigortanız olmuşsa,
        Allah'ın varlığını ve birliğini her zaman hissediyorsanız
        dilediğiniz yere mutlaka varacaksınız..

Genç Beyin Dergisi

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok güzel çok hoşuma gitti  :) Teşekkürler Superisi  ;)

superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Rica ederim. ilginize ben teşekkür ederim.

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Harika bi yazı.. Herşeyi çok net anlatmış.. Paylaşım için teşekkürler :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Sadece yuh diyorum.
Birde genç beyin dergisinden alınmış.Demekki boşuna değilmiş bir çok gencimizin hayat,başarı vs vs vs hakkındaki tuhaf duruşları..

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Korsan' Alıntı:
Sadece yuh diyorum.
Birde genç beyin dergisinden alınmış.Demekki boşuna değilmiş bir çok gencimizin hayat,başarı vs vs vs hakkındaki tuhaf duruşları..
;D ;D

S

spiritualsigns

Korsan' Alıntı:
Sadece yuh diyorum.
Sızıntı muadili bir dergi... Ne bekleyebilirsin ki...

Annem debriyaj, babam fren, kardeşlerim gaz pedalı... Arkadaşlarım ABS... Sevgilim sunroof.. İşim Bagaj... demek ki kaplumbağa gibi her yere maaile seyahat edebilcez... Ne güzel... Abdulkadir Akgündüz hocamıza bu güzel anlamlı ve bir o kadar ilim kokan yazıyı bizimle paylaşmasına vesile olan bir dergiyi biz gençlerin beğenisine sunduğu için Allahın selameti üzerine olsun diyorum... Allah kendisini bildiği gibi yapsın...  :D

superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yazıda anlatılmak isteneni algılayamıyo
spiritualsigns' Alıntı:
Korsan' Alıntı:
Sadece yuh diyorum.
Sızıntı muadili bir dergi... Ne bekleyebilirsin ki...

Annem debriyaj, babam fren, kardeşlerim gaz pedalı... Arkadaşlarım ABS... Sevgilim sunroof.. İşim Bagaj... demek ki kaplumbağa gibi her yere maaile seyahat edebilcez... Ne güzel... Abdulkadir Akgündüz hocamıza bu güzel anlamlı ve bir o kadar ilim kokan yazıyı bizimle paylaşmasına vesile olan bir dergiyi biz gençlerin beğenisine sunduğu için Allahın selameti üzerine olsun diyorum... Allah kendisini bildiği gibi yapsın...  :D
Yazıda anlatılmak isteneni algılayamıyorsanız o sizin sorununuz. Gerçektende  Abdulkadir Akgündüze teşekkür ederim böyle harika üsttü bir dergi yayınladığı için..

S

spiritualsigns

Tabi bizde teşekkür ederiz kendisine... herşeyin içine Din unsurunu sokup bilimden uzaklaştırdığı için...

Madde unsuru taşıyan örneklemelerden nefret ediyorum... insanları nesneye benzetemezsiniz.... bu da benim düşüncem...

M

mavis45

Kullanıcı
6 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
çok hoşuma gitti çok doğru