Bulamadığınız Mesajlarınız

• Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan Bulamadığınız Mesajlarınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,909 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı Bulamadığınız Mesajlarınız
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bazı yeni üyelerimizden, açtığı konuyu bulamadığına dair mesajlar almaktayız.
Arkadaşlar, Sitemizde daha önce paylaşılmış olan konular Yönetim tarafından, gerekçesi konu altında belirtilerek taşınmaktadır.
Bulamadığınız mesajlarınızı, profilinize girerek, "Gönderdiği son mesajları göster" butonuna tıklayarak bulabilirsiniz.
Aradığınız mesajınızı bulduğunuz zaman, linkine tıklarsanız, kaybolduğunu düşündüğünüz  mesajınıza erişebilirsiniz. Sitede hiç bir mesaj kaybolmaz.

Sitemizde bazı sabit başlıklarımız vardır, lütfen yeni konu açarken "sabit başlıklar"ı gözden kaçırmayalım.
Son günlerde, fıkra paylaşımları için örneğin, sürekli ayrı başlık açılmakta, ve bu ayrı açılan başlıklar Fıkralar sabit başlığı ile birleştirilmektedir.

Lütfen paylaşımda bulunmadan önce, konunun daha önce paylaşılıp paylaşılmadığını, arama butonunu kullanarak, kontrol ediniz, ve bölüm içindeki sabit başlıkları gözden kaçırmayınız.

Teşekkürler.
Keyifli paylaşımlar.

D

DonJuan

tabi bu arada konunuz silinmiş veya taşınmış olabilir :)
bunu da göz ardı etmemek lazım .

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
peka1a' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
peka1a' Alıntı:
tabi bu arada konunuz silinmiş veya taşınmış olabilir :)
bunu da göz ardı etmemek lazım .
Açıklaması yapılarak!
nedense bende mesajımı kendim aramak durumuyla silindiğini anladım .
açıklamada yoktu ne yazık ki :)
Bazı mesajlar, üyenin kasıtlı olarak açtığı, sorduğu mesajlar özellikle, üzerinde yorum yapılmaya gerek duyulmadan silinebilir.
Kurallarımızı bir kez daha okursanız, ne demek istediğimi çok iyi anlayabilirsiniz.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Arkadaşlar, bizler burda amatör ruhla çalışan ancak profesyonel yaklaşımları olan Yöneticileriz.
Her bir üyemizle çok yakından ilgili, yakın, yapılan her yorumu yorumlayan, ince eleyip sık dokuyan bir kadroyuz.
Ve hiç birimiz, hiç bir üyeye taraflı yaklaşmamakta, aksine son derece objektif davranmaktayız.
Kişisel Gelişim adına, kazandığımız başarı şu anda hiçte küçümsenmeyecek bir başarıdır, üstelik internette henüz emekleme çağında bir Forum olarak.
Ancak, bu güzel gelişimi, ve bizlerde dahil olmak üzere tüm üyelerimizi yukarıya çekmek amacına ters düşen hareketleri görmezden gelmek, Foruma inancı olan kişilere saygısızlıktır.
Belki de aranızda ki en yaşlı üye olarak, ancak yaşamımın bu dönemine kadar çeşitli mesleklerde üst düzey Yönetim kadrolarında yer almış ve bunun yanısıra pek çok sosyal etkinlikte rol oynamış bir kişi olarak, sizlere tek söyleyebileceğim;
Lütfen kişisel hesaplaşmalar içine girmeden, gerçekten sizlere yararlı olacağına inandığınız konularla ilgili olsun paylaşımlarınız.
Hepinize teşekkür ediyor, keyifli paylaşımlar diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...