BUGÜN YAŞAMAYA NE DERSİN

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan BUGÜN YAŞAMAYA NE DERSİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,655 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BUGÜN YAŞAMAYA NE DERSİN
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
1 hafta haber alamayıp sonra bulduğunuzda sarılmak çok güzel bir duygu olsa gerek!
Ben de çok istedim 17 Ağustos depreminden sonra anneannemle dedeme ulaşabilmeyi, her kapıyı belki onlardır diye ümitle açtım. Ama hiç gelmediler.. Zaten gelemezlerdi kendi ellerimizle çıkardık enkazdan.Benim annem babamdı onlar..Çok yalnız kaldım onlar gittikten sonra, gerçekten annemle babamın olmasına rağmen..
Seninkiler ordan kurtulabilmişler Zynep, iyiki depremde birşey olmamış. İşte o zaman o son halleri hiç gitmiyor insanın gözünden..
Ya kusura bakmayın kaptırdım kendimi ben yazıyorum öyle..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sadece güzel anılarımız değil, yaşamı paylaşıyoruz burada sevgili Didem.
O depremde bifiil çalışmış bir kişi olarak şunu söyleyebilirim ki, artık enkaz altından çıkarılan kişilerin kim olduklarının önemi bile kalmamıştı. Çıkan her deprem şehidi, hepimizin anası babası yakınıydı:(
Öyle bir hale geldik ki, enkazın altından yakınını bulanın sevindiği bir durum oluştu.
Sana başsağlığı dilerim. Ve tüm kaybettiklerimiz için bir kez daha, nur içinde yatsınlar.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zamanla alışıyor insan herşeye.Önemli olan ayakta kalabilmek..
Senin de dediğin gibi tüm kaybettiklerimiz için; nur içinde yatsınlar..

S

senarist081

Güzel bir ve de ibret verici bir anı..Babanız o deprem anında bile neşesini kaybetmeyecek kadar hayat dolu bir insanmış..Tekrar tekrar başınız sağolsun Zeynep ve Didem hanım..

N

NURTEN

Kullanıcı
7 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
KOCAELİ
muhteşem olmuş insanın başkaları icin degilde kendisi icin yaşaması gerektigini anladım son günlerde kafamı bu düşünceler cok meşkul ediyordu :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu yazınızda kendimden o kadar cok şey buldumm kii :-[

bu güsel, içten duygusal yazınız içinn cok teşkkrler!! devamını beklerizz :)

S

semazen

Kullanıcı
19 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
gercekten cok güzel biryazı..ama hafızam beni yanıltmıyorsa ben bu yazıyı daha önce okumuştum...nerde okuduğumu bilmiyorum...

cok güzel ve etkileyici..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Konuya kısa bir ara vermek zorunda kaldığım için herkesten özür dilerim.
Senarist081, özel mesajla size sorduğum sorunun yanıtını bana verdiğiniz zaman konunun kilidi açılacaktır.
Anlayışınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
semazen' Alıntı:
gercekten cok güzel biryazı..ama hafızam beni yanıltmıyorsa ben bu yazıyı daha önce okumuştum...nerde okuduğumu bilmiyorum...

cok güzel ve etkileyici..
Arkadaşımız senarist081, "düşünce yüreği" rumuzuyla yazılarını farklı sitelerde yayınlamakta olduğunu ve yazıların kendisine ait olduğunu belirtmiştir.
Yazıları farklı rumuzlarla, kendilerine aitmiş gibi gösteren, değişik kişilerle  karşılaştım.
Ne yazık ki sanal dünyada "Emeğe Saygı" konusu, en çok sömürülen konudur.
Bu nedenle kısa bir araştırmadan sonra, kendisiniyle görüştüğüm senaris081, "düşünce yüreği" rumuzunuda sahiplenmiş ve yazıların sahibi olduğunu belirtmiştir. Her türlü sorumluluk kendisinindir.
Keyifli paylaşımlar.