bu ülkede bayan elektrik teknikeri olmak ?

• Konbuyu başlatan endotek
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde endotek tarafından oluşturulan bu ülkede bayan elektrik teknikeri olmak ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,140 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı bu ülkede bayan elektrik teknikeri olmak ?
Konbuyu başlatan endotek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetc
E

endotek

Kullanıcı
1 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Adana
merhabalar. kamuda elektrik teknikeri olarak görev yapmaktayım. bir bayan olarak bu işi yapmanın zor olduğunu düşünüyorum. benim gibi düşünen ya da benim yaşadığım zorlukları yaşayan arakdaşlar var mı bilemiyorum.

D

Demetc

Kullanıcı
11 Ocak 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
endotek' Alıntı:
merhabalar. kamuda elektrik teknikeri olarak görev yapmaktayım. bir bayan olarak bu işi yapmanın zor olduğunu düşünüyorum. benim gibi düşünen ya da benim yaşadığım zorlukları yaşayan arakdaşlar var mı bilemiyorum.
ben motor teknisyeniyim birçok kişi inanmıyor buna. Elektomekanik okudum atelyede çalıştım bir bayan için oldukça zor ama zamanla alışılıyor.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Demetc' Alıntı:

ben motor teknisyeniyim birçok kişi inanmıyor buna. Elektomekanik okudum atelyede çalıştım bir bayan için oldukça zor ama zamanla alışılıyor.
Başarıların daim olsun ..
Bayanların yaptığı çok daha ağır işler var..Şaşırmadım..

D

Demetc

Kullanıcı
11 Ocak 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Demetc' Alıntı:

Başarıların daim olsun ..
Bayanların yaptığı çok daha ağır işler var..Şaşırmadım..
Teşekkür ederim :) Bazı konularda mesleklerde kalıplaşmış düşünceler var "bayanlar yapamaz" ... Bu önyargı kalkıyor yavaş yavaş. :alkis

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Demetc:) Seni sevinçli ve azimli görmek güzeldi..
Umarım herşey gönlünce olur..