Bu bölüm hakkında önce burayı okuyalım, ÖNEMLİ!

• Konbuyu başlatan ThuNDeR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde ThuNDeR tarafından oluşturulan Bu bölüm hakkında önce burayı okuyalım, ÖNEMLİ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,086 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bu bölüm hakkında önce burayı okuyalım, ÖNEMLİ!
Konbuyu başlatan ThuNDeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan beyazdilekce
T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Sevgili forum sakinleri,
bu bölümde PC hakkında sorunlarınıza ve öğrenmek istediğiniz konulara elimizden geldiğince cevap verip yardımcı olmaya çalışmaktayız, ancak önemle dikkat etmenizi isteyeceğim konu şudur ki lütfen sorunlarınızı sadece konu başlıkları üzerinden paylaşın, ve alacağınız desteği sadece konular üzerinden alın. ÖZEL MESAJ(PM) yoluyla verilmek istenen destek/yardım art niyetli bir girişime sebebiyet verebilir. Bu sizin için güvenli bir yardım olmayacağı gibi forum ve bilgisayar güvenliğinizi zayıf duruma düşürebilir.
Bu kategorideki yazılan çizilen tüm desteğin güvenilirliği kontrol edilmektedir.
Önemle bilginize sunar ve dikkat edilmesi yönetimce rica olunur.

İyi seyirler.
Osman

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkürler bilgilendirme konusunda Teknik yetkilim  :)
Ben sorunlarımı bire bir konulara yöneltiyorum zaten çekinmeden :)

H

hayalhane

Bi sorum var beniim :)
Acama bilgisayar için gereken bi siteyi (örneğin IP öğrenme sitesi yada msn açma sitesi)
Burada paylaşabilir miyiz ? Uygun mudur ?

teşekkürler...
Saygılar..

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
İnsanların kafasını boşa yoracak işler değilde, daha çok zaman kazandırıp iş kolaylayacak şeylerin paylaşılması daha doğru. Zira zaman peşin peşin akıyor.
Mesela Excel de hesaplamalar konusuna değinebilirsin, veya bir sunum nasıl hazırlanır, en güvenli arşivleme yolları nelerdir :)

B

beyazdilekce

Kullanıcı
1 Ara 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Teşekkürler Osman Bey,çok yaralı bir bölüm olacağı kanaatindeyim.İlk soruyu ben sorayım;
Excel powerpoint,word programları ile yaklaşık bir ay sonra bayağı bi haşir neşir olacağım,ve bu haşir neşirlik yaklaşık 3 sene sürecek gibi,bu nedenle bu programlar ile ilgili bilgilere ihtiyacım var.
İlk olarak Exelde dört işlem konusunda yardımcı olursanız sevinirim. :)