Bu başlık altında ideallerinizi açıklayabilirsiniz..

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bu başlık altında ideallerinizi açıklayabilirsiniz.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,308 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bu başlık altında ideallerinizi açıklayabilirsiniz..
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Arkadaşlar;
Böyle güzel her insanın birşeyler alabileceği olumlu birşeyler alabileceği bi sitedeki üyelerin idealleri benim için merak konusu oldu.
Paylaşımlarınızı bekliyorum.

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
kimse cvp yazmamıs,cok sasırdım walla.. :D ben yazayım benden sonra sizler de yazarsınız artk arkadaslar ;)

ilk önce cok zor bi soru oldugunu söylemek istyrum,yani nasıl anlatacagımı bilemiyrum :) tabi her insanın bicok idealleri vardır, hepsini acıklamayacagım ama benm en cok istediğim sey; insanlara yardım(maddi, manevi) etmek, onları güldürebilmek,ve gerceği düşnmelerine vesile olmak...bunları cok istyrm ve elimden gelen herseyi yapacagıma inanıyrum... ;)

H

hayal_12

İdeal mi?? Tek idealim kendim olmak ve kendim olma'nın sonucu olarak da kul olmak...

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
benim ideallerim saymakla bitmez..
uzun vadeli olanları yazmayayım ama kısa vadede okulumu bitirmek , başarılı bir grafiker olmak , çok para kazanmak , hayatıma bir düzen verebilmek , hayat arkadaşımla tanışabilmek ,1 adet kız çocuğu ,  yarım işlerimi tamamlamak , çok kitap okumak , kendimi geliştirmek , hayatımda daha önce hiç yapmadığım değişik bir şey yapabilmek.............
bu liste böyle uzayıp gidiyor dahada var ama ilk etapta aklıma bunlar geldi..

H

hayal_12

okyanusya' Alıntı:
uzun vadeli olanları yazmayayım ama kısa vadede okulumu bitirmek , başarılı bir grafiker olmak , çok para kazanmak , hayatıma bir düzen verebilmek , hayat arkadaşımla tanışabilmek ,1 adet kız çocuğu ,  yarım işlerimi tamamlamak , çok kitap okumak , kendimi geliştirmek , hayatımda daha önce hiç yapmadığım değişik bir şey yapabilmek.............
İdeallerinizin hepsi, herkesin isteebileceği türden, masum, kendince ve kendine gör edeğerli.. umarım hepsi de  olur.. Yalnız benim dikkatimi, 'çok para kazanmak' çekti.. Para kazanmak daha iyi olurdu.. Bu işin 'çok'una giden yol, hep karanlık olmuştur.. saygılarımla...

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
öncelikle teşekkürler safari böyle bir konu açtığın için :) İnsanların hayatta kesinikle idealleri olmalı diye düşünüyorum hayatımızda bir amacımız olursa hayatımız daha yaşanır olur ama bu ideallerimizi gerçekleştirirken kendimizi de yıpratmamalı aynı zamanda hayatın tadını da çıkarmalıyız ve amacımız uğruna riske girmeliyiz....
Benim ideallerim kendimi her zaman daha fazla geliştirmek, yeni şeyler öğrenmek yerinde saymamak aslında çok var tek tek sayamam ama bu hayatımın  önceliği kendini geliştirme yani....  herkesin bir ideali olmalı diye düşünüyorum

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hayal_12' Alıntı:
okyanusya' Alıntı:
İdeallerinizin hepsi, herkesin isteebileceği türden, masum, kendince ve kendine gör edeğerli.. umarım hepsi de  olur.. Yalnız benim dikkatimi, 'çok para kazanmak' çekti.. Para kazanmak daha iyi olurdu.. Bu işin 'çok'una giden yol, hep karanlık olmuştur.. saygılarımla...
çok para kazanmak istiyorum yani çok çalışarak , çok paraya sahip olmak istiyorum deseydim hangi yolla olduğu konusunun ucu açık olurdu.gerçektende çok çalışmak istiyorum bunu karşılığınıda almak istiyorum.yinede okuyupta bana fikir verdiğiniz için teşekkür ederim dikkate alacağım :)

M

mc_1988

Kullanıcı
29 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
iyi bir eş öncelikle sonra da iyi bir iş.sonrada kazandığım paranın yüzde 30luk kısmıyla fakirlere yardım tabi bunu her ay vermek şartıyla.iyilik söylenirse bi anlamı kalmaz biliyorum ama sonuçta gerçek hayatta birbirimizi tanımamız biraz zor bi ihtimal.herkesin ideallerine ulaşması dileğiyle. :)

F

fıstık

hayal_12' Alıntı:
İdeal mi?? Tek idealim kendim olmak ve kendim olma'nın sonucu olarak da kul olmak...
hayal_12 bu ideal senin benim olduğu gibi her insanın ideali olmalı  :) inş. ulaşabilmek için doğru yolları tercih ederiz... :)

S

simurg_288

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayal kırıklığının başkenti
benim idealim alanında uzman olup tanınmak ve saygıdeğer olmak. bide vatanı ve milleti için elimden gelen herşeyi yapmak.
yazacak çok şey var ama kısaca bunlar.
şu an önümde öss sınavı denen bir ilkel sistem var önce onu geçmeliyim ;)

H

hayal_12

fıstık' Alıntı:
hayal_12' Alıntı:
hayal_12 bu ideal senin benim olduğu gibi her insanın ideali olmalı   :) inş. ulaşabilmek için doğru yolları tercih ederiz... :)
Her insanın ideali olması zor.. Duyarlılığını anlıyorum ama olmayacak 'fıstık', olmayacak.. Zira kendimizi bilmiyoruz ki, kendimizi yaratanı bilip kul olalım.. Emirler unutulmuş, elde kalan ise İ...../dini Moda diye bir şey.. Ulaşabilmek için yol belli.. Yol açık ve yol güvenli.. Ah bir de o yoldan gidebilme basiretini gösterebilsek.. Teşekkürler sevgili 'fıstık', Rabbim seni beni hepimizi doğru yolu bulanlardan kılsın...

F

fıstık

hayal_12' Alıntı:
fıstık' Alıntı:
hayal_12' Alıntı:
hayal_12 bu ideal senin benim olduğu gibi her insanın ideali olmalı   :) inş. ulaşabilmek için doğru yolları tercih ederiz... :)
Her insanın ideali olması zor.. Duyarlılığını anlıyorum ama olmayacak 'fıstık', olmayacak.. Zira kendimizi bilmiyoruz ki, kendimizi yaratanı bilip kul olalım.. Emirler unutulmuş, elde kalan ise İ...../dini Moda diye bir şey.. Ulaşabilmek için yol belli.. Yol açık ve yol güvenli.. Ah bir de o yoldan gidebilme basiretini gösterebilsek.. Teşekkürler sevgili 'fıstık', Rabbim seni beni hepimizi doğru yolu bulanlardan kılsın...
amin inş.
seni anlıyorum ama herkes için inançla istemeye devam edelim inş. o zaman bu sayı artacaktır :)

H

hayal_12

;) Maksat sayı olmasın ama.. Maksat 'rıza' olsun yeter.. Saygılarımla 'fıstık'...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Hiç cevap almıcak bu konu diye düşünmüştüm :) teşekkürler arkadaşlar.

H

hayal_12

Aybettin be Keke'm.. Başlık oldukça mantıklı, cevap yazılır elbet  ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Pehhhhh ideallere bah.
Para,pul ideal edinilmiş..

Ben ideallerimi buraya yazıpta,aynı kategoride değerlendirilmesine ön ayak olmim bari.

Bir dipnot: Yazmayayım boşver :d  aslında dipnotları severimde..Bu defa kalsın..