Boynunda yılanla uyandı

• Konbuyu başlatan merto53
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde merto53 tarafından oluşturulan Boynunda yılanla uyandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,925 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Boynunda yılanla uyandı
Konbuyu başlatan merto53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efza
M

merto53

Kullanıcı
27 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Avustralyalı Ashlee Findlay,
gece yarısı  yatağından kalkıp su içecekti.
Ama boynunda müthiş
bir ağırlık hissederek dondu kaldı.

İşte, gecenin bir yarısı susadığı için uyanan ama tam da yatağından kalkıp mutfağa gidecekken, boynunda müthiş bir ağırlık hisseden, kafasını oynatamadığını anlayan Ashlee Findlay…

İlk anda ne olduğunu anlayamayan 16 yaşındaki Ashlee Findlay, ellerini boynuna götürdüğünde, tüyler ürpertici bir soğukluk ve kayganlıkla karşılaştı. Aklına ilk gelen şey bir yılanın boynuna sarılmış olduğu. Ancak bunun imkansız olduğunu düşündü. Bir sonraki an gerçekten yılan olduğunu anladı ama bunun bir kabus olabileceğini düşündü.

Korkudan donup kalan genç kız, ancak bir süre sonra kendini toparladı ve çığlık çığlığa kaldı. Odaya giren annesi, babası, ablası ve ablasının kocası, manzara karşısında şok yaşadı. O karambolde, yılan Ashlee Findlay’ın kolunu ısrıdı. Ablasının eşi kendisini toparlayıp yılanın kafasını yakaldı ve kapıya sıkıştırdı.

Kafası sıkıştırılarak öldürülen yılanın yaklaşık bir metre uzunluğunda olduğu anlaşıldı.

Avustralya’da boynunda yılanla uyanan 18′ın kişi olduğu belirtilen Ashley Findlay, kaldırıldığı Royal Darwin Hastanesi’nde yapılan panzehir iğnesiyle, kısa sürede kendine geldi. Ancak yaşadığı korku yüzünden, olaydan bir hafta geçmiş olmasına rağmen artık geceleri hiç uyuyamıyor.                     

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ne kötü! Kabustan beter. Düşüncesi bile uyutmaz insanı.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Böyle bir anı değil yaşamak,düşünmek bile istemiyorum..
Yalnız yılan kime sarılacağını biliyormuş :)

D

donnie darko

Kullanıcı
13 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben denize düşen yılana sarılır zannederdim hep:))

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
donnie darko' Alıntı:
ben denize düşen yılana sarılır zannederdim hep:))
Burda sarılan yılan ama? :)
Evde gezen yılan evin genç kızına sarılır! diyelim o zaman.:)

D

donnie darko

Kullanıcı
13 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
belkide kız denize hiç gitmedi yılanda bunun farkına varıp ders vermek istemiştir.canım bi gel denize bi sarıl atalarını dinle diye düşünmüşte olabilir:).farkındaysanız yılan ev hali panik yapınca kızı ısırmış:)
kızında yüzü bembeyaz muhtemelen hiç denize gitmemiş.belkide haklıyım yazdıklarımmda:)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:):)

Sonuçta biz üstümüze düşeni yapalım, bu genç kıza acil şifalar dileyelim ve bizi duyamayacak olsa da, örnek olması açısından biraz profesyonel yardım alması gerektiği düşüncemizi yazalım.

D

donnie darko

Kullanıcı
13 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dediğin doğru zeynep allah kolaylık versin...
geçenlerde tv de monica seles'in biyograsini izledim ..tenis maçı sırasında sırtından bıçaklanmıştı steffi graff'ın fanatiklerinden birisi tarafından oynamasını engelliyecek bi yarası olmamasına rağmen 2,5 sene tenis oynayamamıştı.ne yazıkki olan olay değil sonrasındaki paronaya büyük bi travma etkisi yaratıyor..
bu kızımız içinde geçerli olan şey bu, uyumak bile hayatınızın en büyük lüksü olabiliyormuş demekki..  :(

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
yaa yılan nerden gelmıste sarılmıs ben anlamadım kı ::) :-\