Böylesi filmlerde olur ancak....

• Konbuyu başlatan MEDİHA1
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde MEDİHA1 tarafından oluşturulan Böylesi filmlerde olur ancak.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,712 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Böylesi filmlerde olur ancak....
Konbuyu başlatan MEDİHA1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hanedeyim
M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Böylesi filmlerde olur" derseniz fena halde yanılırsınız. Bir GSM şirketinin gönderdiği faturayı görenler küçük dilini yutuyor.

Bir GSM şirketinin Siverek’te müşterisine gönderdiği taahhütlü telefon faturasının adres kısmındaki bilgiler görenleri şaşkına çevirdi.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yaşayan Kafur Ordu’ya abone olduğu bir GSM şirketi tarafından fatura gönderildi.

Siverek Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı da olan Ordu’ya gelen faturanın adres kısmında “Adres madres yok kardeşim:)” yazısını gören PTT görevlileri gözlerine inanamadı.

Ordu’yu daha önceden tanıyan PTT görevlisi faturayı sahibine teslim ederken, fatura ilçede günün konusu oldu.

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
harika  ;D(adres madres yoq kardesim )  :D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hanedeyim' Alıntı:
hangi salak akıl etmiş acaba ;D ::)
Estağfurullah diyeyim ben kişi adına.
Bunu ilk gördüğümde gülmüştüm.:)
Zeka örneği. Ya da "ya tutarsa" mantığı.

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
yok ya bence bi numara vardır bunda.. benim mantığıma aykırı yani  :)

H

hanedeyim

bence faturaya ihtiyacı yokmuş faturanın kendisine ulaştırılmasından kormuş olabilir :D