bir yazı, bir selam

• Konbuyu başlatan _blue_
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde _blue_ tarafından oluşturulan bir yazı, bir selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,416 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı bir yazı, bir selam
Konbuyu başlatan _blue_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tekınsan_benmıyım
B

_blue_

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
denizli
merhaba arkadaşlar  :) . bu siteyi bir araştırma yaparken keşfettim. üniversite sınavına hazırlanıyorum ve hem okulu hem de dershaneyi beraber yürütmem gerektiği için bazen başarısızlıklar yaşıyorum; ama bu sitede okuduğum ilk yazı aslında yaşadığım bazı başarısızlıklara yenilmemin ve hayallerimi karamsarlıklarla küçültmemin yanlış olduğunu bana öğretti. bir yazıyla değişti kararım üye olmayı düşünmeye başladım ve şimdi sizlere yeni bir üye olarak selam diyorum sayın arkadaşlarım

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Merhaba blue... :)
Başarılar dilerim çalışmalarınızda.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hoşgeldiniz :)
sınavınızda başarılar,kolay gelsin....

B

_blue_

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
denizli
saolun arkadaşlar  :) zelalcim galiba hayata biraz gülümsemekten geçiyor yol. bugün hiç tanımadığım bi çocuğun başını okşadım yolda onun bakışı bile beni neşelendirmeye gün içindeki karamsarlıklarımı ve stresimi atmaya yetti inan ki  ;)

A

ayçiçeği

Kullanıcı
31 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgeldiniz. :)
Başarılar.

B

_blue_

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
denizli
kabeka' Alıntı:
_blue_

hoşgeldin bence başarırsın :)
SUNFLOWERS' Alıntı:
_blue_' Alıntı:
saol :) evet sizlerleyim mutluyum  :)
Çok sevindik :D
Bizde mutluyuz senin gibi arkadaşla tanıştığımıza ::)

teşekkürler arkadaşlar bende sizlerle tanışmaya başladığım için mutluyum inş. hepimiz hayallerimizi gerçekleştirip nice başarılara ulaşırız  :)  ;)