Bir Sigorta Şirketine Gelen İlginç Dilekçe Örnekleri

• Konbuyu başlatan Real_Factor
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde Real_Factor tarafından oluşturulan Bir Sigorta Şirketine Gelen İlginç Dilekçe Örnekleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,263 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Bir Sigorta Şirketine Gelen İlginç Dilekçe Örnekleri
Konbuyu başlatan Real_Factor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ölüdeniz
R

Real_Factor

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
***Alkollü araç kullanırken kaza yaptığı için sigortadan para alamayan bir kişi yazıyor: "Kanımda 2.10 miligram alkol buldular ve bu yüzden para vermiyorsunuz. İnsaf edin. Soruyorum size; insanın 8 litre kanında bu kadarcık alkol olsa, çok mu?"

***Temkinli ve ileri görüşlü bir kişinin mektubu: "Arabamı birkaç gün için arkadaşıma ödünç verecegim. Ancak arkadasım çok sakar ve beceriksizdir, büyük bir ihtimalle kaza yapar. Boyle olursa bana ödeme yapar mısınız?"

***Adam arabasıyla giderken bir bisikletliye carpmıs. Sigorta sirketine yazıyor: "İtiraf edeyim ki,kimsenin gelip gelmedigine bakmadan kavşağa girdim. Ama ne yapabilirdim, daha bir saat önce de oradan gecmiştim ve kimse yoktu."

***Bir kaza bildirim tutanağından: "İleriye dogru çıkmak isterken öndeki arabanın arka farlarına çarpıp kırdım. Tabii hemen geri cekildim. Ama geriye giderken bu defa arkamdaki arabanın ön farlarına çarpıp onu da kırdım,geçmiş olsun demek icin kapıyı açtığımda ise bu defa yandan geçen bisikletliye çarpıp yere devirdim."

***Ehliyetinde "gözlükle kullanır" ibaresi yer almasına rağmen gözlüksüz olarak araç kullanan ve kaza yapan sürücü yazıyor: "Ehliyetimde yazıldığı üzere, kaza sırasında gözlüklerimi takmadığım için bana ödeme yapılmayacağını öğrenince çok şaşırdım.Sizi temin ederim ki, o bisikletliye çarpmamda  hiçbir kabahatim yok, Çünkü onu görmedim."

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
***Alkollü araç kullanırken kaza yaptığı için sigortadan para alamayan bir kişi yazıyor: "Kanımda 2.10 miligram alkol buldular ve bu yüzden para vermiyorsunuz. İnsaf edin. Soruyorum size; insanın 8 litre kanında bu kadarcık alkol olsa, çok mu?"
;D ;D ;D ;D ;D ;D
Koptum yaa amcam bayağı yaratıcı, ikna kabiliyeti çok yüksek:)))

***Bir kaza bildirim tutanağından: "İleriye dogru çıkmak isterken öndeki arabanın arka farlarına çarpıp kırdım. Tabii hemen geri cekildim. Ama geriye giderken bu defa arkamdaki arabanın ön farlarına çarpıp onu da kırdım,geçmiş olsun demek icin kapıyı açtığımda ise bu defa yandan geçen bisikletliye çarpıp yere devirdim."
Buna da yazık ya çok üzüldüm. Şanssız bahtsız:)) Bir yeriyle dağ deviriyor derlerya, çok manadar oldu burada:)))

S

senarist081

***Ehliyetinde "gözlükle kullanır" ibaresi yer almasına rağmen gözlüksüz olarak araç kullanan ve kaza yapan sürücü yazıyor: "Ehliyetimde yazıldığı üzere, kaza sırasında gözlüklerimi takmadığım için bana ödeme yapılmayacağını öğrenince çok şaşırdım.Sizi temin ederim ki, o bisikletliye çarpmamda  hiçbir kabahatim yok, Çünkü onu görmedim."
;D

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
***Alkollü araç kullanırken kaza yaptığı için sigortadan para alamayan bir kişi yazıyor: "Kanımda 2.10 miligram alkol buldular ve bu yüzden para vermiyorsunuz. İnsaf edin. Soruyorum size; insanın 8 litre kanında bu kadarcık alkol olsa, çok mu?"  doğru diyor adam ;D

güzeldi..teşekkürler

B

Bülent

"İleriye dogru çıkmak isterken öndeki arabanın arka farlarına çarpıp kırdım. Tabii hemen geri cekildim. Ama geriye giderken bu defa arkamdaki arabanın ön farlarına çarpıp onu da kırdım,geçmiş olsun demek icin kapıyı açtığımda ise bu defa yandan geçen bisikletliye çarpıp yere devirdim."
Hoşşşş.  :D