bir kitap daha.... VEDA--ayşe kulin

• Konbuyu başlatan kocatepeli
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde kocatepeli tarafından oluşturulan bir kitap daha.... VEDA--ayşe kulin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,761 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı bir kitap daha.... VEDA--ayşe kulin
Konbuyu başlatan kocatepeli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan altyy
K

kocatepeli

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
hepimiz biliriz değilmi İstanbul"un işgalini.. o zor günleri acı günleri.. peki içimizde merak eden oldumu bilmiyorum o zamanda İstanbul"da bi konakta neler geçti.. ki bu konak o dönemin maliye nazırının (bakanının) konağıysa.. nazırın yeğeni sarıkamış gazisi:KEMAL.. evin emanet kızı:MEHPARE.. nazırın erkek evlat verme ümidiyle dolu olan karısı:BEHİCE.. nazırın teyzesi:SARAYLIHANIM nazırın kızları, ve diğer hizmetliler.. ve mahparenin ailesi.. mehpare ve kemalin aşkları.. vatan için savaşa katılmış cepheye gönüllü hemşire olarak gitmiş olan erkek fatma:AZRA.. sultan vahdettin ve kaçışı ve sevri imzalayan kabine üyelerinin ülkeyi terk edişi.. ve daha niceleri.. anlatmaya devam etmek istedim ama okuyun bence.. biyografi ile roman tekniğini mükemmel şekilde birleştiren ayşe kuline yine hayran kaldım.. umarım sizde hayran kalırsınız..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ayşe Kulin, kitaplarını elime aldığımda bitirmeden yerimden kalkmadan okuduğum tek yazar diyebilirim.
Teşekkürler.

M

mstf_190312

Kullanıcı
4 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
evet ben de okudum...mehpare-kemal aşkı gerçek aşklardan...imrendim yav..tavsiye ederim..

K

kamuran

Teşekkürler! :)
Gerçekten yazarlara hayranım, bazen denemek istiyorum, ancak devrik cümleler, hatta başını unuttuğum uzun cümlelerle halen dertliyim, bunlardan vazgeçemedim. Ancak bazen işimde işe yarıyor da! ;) Neyse  :-[

Ayşe Kulin' teşekkürler, bizlere kitapları ile katkıda bulunan hayatımızı olumlu yönlendiren tüm yazarlara teşekkürler!

M

metanoya

Kullanıcı
8 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Çok güzel ve sürükleyici bir roman.Okumayanlara tavsiye ederim. :) ;) :D

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Ben okumadım ama teşekkür ederim özellikle okuyacağım.