bir karafatmanın günlüğü :))

• Konbuyu başlatan gülsümaltındiş
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde gülsümaltındiş tarafından oluşturulan bir karafatmanın günlüğü :)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,750 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı bir karafatmanın günlüğü :))
Konbuyu başlatan gülsümaltındiş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan angel_in_me
gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Dün gece yine ölümle burun buruna geldim.Kendime bir zarar geleceginden >degil ama karimCemile ne yapar sonra.>>Biz aksam yemegimizi genelde saat 11-12 gibi yerdik,ama ev sahiplerimizin >misafiri geldiginden geç vakitlere kadar oturup yatmadilar.Neyse ki >konuklarin gitmesiyle birlikte uykuya daldilar. Bir süre ortaligin >sakinlesmesini bekleyip, yiyecek toplamaya basladim.>>Bugün misafirler geldigi için menü çok zengindi.Pasta ve börek >kirintilarina bayiliriz. Her neyse ben nevaleyi toplarken birden mutfagin >isigi yandi ve "Aaaaaa! Karafatma" diye bir ses duydum.Salak adam, ben bir >erkegim Fatma da nereden çikti.Benim adim Ismail.Böyle seyler delikanliyi >bozar. Hadi beni karimla karistirdin diyelim. Sen ne>>Kadar korkak bir adamsin. Benim kaç katim büyüklügünde olmana ragmen bu >bagiris da ne böyle?>>O korkunç sesin kesilmesiyle birlikte, sanki ben ona bir halt yapmisim gibi >beni kovalamaya basladi. Inanin o kadar da dikkat ediyorum, tabak, >çanak,bardak üzerinde dolasmamaya çünkü bu dingilin karisi çok titiz. Bazen >diyorum ki>>Bu giciklarin misafiri geldiginde git ortalarda dolas böylelikle utanilacak >duruma düssünler. Ama yapamiyorum iste. Ne olursa olsun,ekmek yedigin >tekneye kötü gözle bakmamak gerekir.>>Ben eve geldigim ilk yillari hatirliyorum da ne güzeldi o günler. Rahmetli >kayinbabam ve kayinvalidem beni evlerine kabul etmislerdi. O zamanlar >rahattik, çünkü ev sahibimiz Riza amca kördü. Bu sebeple evin her yerinde >serbestçe>>dolasabiliyorduk. Hatta Riza amcayla ayni sofrada yemek yedigimiz günlerde >oldu. Gerçi bizleri görebilseydi nasil davranirdi bilmem ama o hep >yüregimizde yasayacak.>>Riza amcanin durumu pek iyi sayilmazdi, memur emeklisiydi. Bu evde rahmetli >karisininmis, bu yüzden yiyecek konusunda bu kadar fazla seçenegimiz yoktu. >Ama daha mutlu ve huzurluyduk. Riza amca bir gün görünmez kazaya kurban >gitti.Gerçi onun için bütün kazalar görünmezdi.>>Riza amcanin topraga verildigi gün biz de oradaydik.Karsi komsusu Osman >Zeki bey bize geldiginde ceketini asmisti. Biz de bunu firsat bilip ceketin >cebine girdik. Ardindan Osman Zeki beyle birlikte mezarliga dogru yola >koyulduk.>>Riza amcanin üç tane oglu vardi ama bugüne kadar sadece nüfusta >gözüküyorlardi.>>Hayirsizlar daha ilk günden evi satisa çikardilar.Evi su anda oturan adam >ve karisi satin aldi. Eve ayak basmalariyla kayinbabam ve kayinvalidemi >öldürmeleri bir oldu.Adam sonra igrenerek cansiz bedenleri kagida sararak >çöpe>>atti. Sanki kendisi çok temizmis gibi. Halbuki tuvaletten çiktiktan sonra >ellerini yikamadigina defalarca sahit oldum. Simdilerde kendine üzerinde >rahmetli kayinvalidemin resmi olan bir ilaç almis, durmadan üzerimize sıkıp >duruyor. Kayinvalidem Sultan hanim gençliginde fotomodel oldugu için bu tür >ilaçlarin üzerinde resmi bulunuyor. Hatta bir iki reklam filminde de >oynamisti. Ama evlenince mecburen birakti. Çünkü kayinbabam tam bir Osmanli >erkegiydi.>>Bugüne kadar rahmetli Riza amcanin anisina bu evde oturduk, artik daha >fazla dayanacak halimiz kalmadi. Ese dosta haber saldik. Kendimize göre bir >ev bulur bulmaz tasinacagiz buradan. Belki de sizin evinize yerlesiriz >hayat bu>>belli mi olur?>

P

POSTACI

Kullanıcı
14 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
:D süper ya... teşekkürler gülsüm hanım

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
bundan böyle ilaç görünce aklıma ismail bey gelecek gülsümcüm sen beni güldürdün allahta seni güldürsün ;D

W

WİS-DOM

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
süperr yaaa ;D  bizm şu karafatmalara bak sen,ne de çalkantılı hayatları varmış :D
saolasın çok güldüm :)

A

ayben

süper yaaa bide onlar açısından bakınca zor hayatları varmış aslında ::) :D :D

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
süperrmişş yaa,saolunnn :D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
bazen hayvanların kendi aralarında bu tazr diyolaglar yaşadığını haya ediyorum..
mesela köpeğim.. dili olsada konuşsa neler anlatır kimbilir...
çok keyifliydi teşekkürler...  :D