BİR KADININ AŞKI..

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde M tarafından oluşturulan BİR KADININ AŞKI.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,308 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BİR KADININ AŞKI..
Konbuyu başlatan M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manas
M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Bir Kadının Aşkı...

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...
Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karım, her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi. Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı.

97'nin bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık kalacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım.

Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece "Biliyorum" dedi. İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine...

Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim.
A. R. K. A. S. I. N.

Gerisi için yılları yetmemişti. Ama sanırım "Arkasına bak" yazmaya filan niyetlenmişti. Hemen çerçevelerin arkasına baktım. Hiçbir şey yoktu. Sonra birşey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm. İnanabiliyor musunuz, her birinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı. 1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden şu sözler çıktı:

"14 Mart 1997 de Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı söylemene gerek yok, biliyorum "

2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor. İçim acıyor şimdi. Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor...
Sadece paylaşmak istedim.

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz,sevgi dilsizdir...

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ya müthiş....
iyiki okudum dediklerimden oldu bu da..
teşekkürler paylaşım için..

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Daha önce beğeniyle okumuştum.Paylaşım için teşekkürler...
yalnız;
Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz,sevgi dilsizdir...

bu cümle konusunda tereddütlerim var..

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ebruya katılıyorum sevgiyi dile getirmekten vede getirilmesinden hoşlanan biri olarak.
Teşekkürler Merve :)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Özlem' Alıntı:
Ebruya katılıyorum sevgiyi dile getirmekten vede getirilmesinden hoşlanan biri olarak.
Teşekkürler Merve :)
harariye' Alıntı:
ya müthiş....
iyiki okudum dediklerimden oldu bu da..
teşekkürler paylaşım için..
BEn teşekkür ederim arkadşlar yorumlarınız için :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bu yazı daha önce mail ortamında epey bir dolaşmıştı.
Okuduğumda düşünmüştüm; kendimi koydum bayanın yerine...
Kötü ...yani karşındakinin sevgisinden şüphe edip, aynı maskeyle sevdiğin adama rol yapmaya devam etmek...
Hiç bir şey olmamış gibi davranmak... :-[

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gülşah' Alıntı:
Bu yazı daha önce mail ortamında epey bir dolaşmıştı.
Okuduğumda düşünmüştüm; kendimi koydum bayanın yerine...
Kötü ...yani karşındakinin sevgisinden şüphe edip, aynı maskeyle sevdiğin adama rol yapmaya devam etmek...
Hiç bir şey olmamış gibi davranmak... :-[
..Evet doğru diyosun kimse için kolay olmayabilir..

superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok güzel paylaşımın için teşekkürler. Diyecek kelime bulamıyorum. İnsana fazlasından değer vermeyeceksin. :(

K

kwanc

Kullanıcı
5 Eki 2006
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
kadın aynı zamanda adama büyük bir ceza vermiş.hiç zaman unutamayacagı

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
superisi23' Alıntı:
Çok güzel paylaşımın için teşekkürler. Diyecek kelime bulamıyorum. İnsana fazlasından değer vermeyeceksin. :(
kwanc' Alıntı:
kadın aynı zamanda adama büyük bir ceza vermiş.hiç zaman unutamayacagı
Evet arkadaşlar yorumlarınıza katılıyorum :)Teşekkürler yorumlarınız için ayrıca

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
sevginin dillendirilmesinden hiç hoşlanmazdım ama bir gün bu düşüncem yıkıldı sevgi içerde tutulamayan coşan taşan bir şey...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
manas' Alıntı:
sevginin dillendirilmesinden hiç hoşlanmazdım ama bir gün bu düşüncem yıkıldı sevgi içerde tutulamayan coşan taşan bir şey...
Ben bu yoruma gülümsedim sevgili manas...
Size hep söylemiştim.

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Niye gülümsedin ?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok inançsız ve kapalıydınız, ilk kez böylesine olumlu ve ılımlı bir mesaj okuduğum için sanırım.

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
aslında bu yeni olan bir şey değil geçmişimle ilgili.
sevginin dillendirilmesi onun gerçek olmadığını göstermez demek istemiştim. gerçek sevgi durmaz coşar. sevgiye kapalı olmak fıtratıma ters, bunun farkındayım.