Bir Kadında Aradığınız En Önemli Özellik Nedir?

• Konbuyu başlatan hatche
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde hatche tarafından oluşturulan Bir Kadında Aradığınız En Önemli Özellik Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,262 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Bir Kadında Aradığınız En Önemli Özellik Nedir?
Konbuyu başlatan hatche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kadir35
H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
ERKEKLER KADINDA MAKYAJ ve SARI DİŞ İSTEMİYOR

İngiltere'de 25-40 yaş arası 3 bin erkeğe "Bir kadında aradığınız en önemli özellik nedir?"diye soruldu. Erkeklerin %80'i," Makyaj yapılmamalı,sade olmalı" yanıtını verdi. % 40'ı "Sağlıklı dişleri ve güzel bir gülümsemesi olmalı" derken, % 20'si ise "Kesinlikle sigara içmemeli" diye konuştu.

TÜRK ERKEKLERİ BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR ACABA ??? 

S

SaaNDaaL

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rize
bizim annelerimizi kıskanmasınlar herkezin yeri başkadır. bunu bilsinler benim için bu.. ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Doğal,orjinal :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
her insanın olması gerektiği gibi bayanların bakımlı olması gerekiyor benim nazarımda.. sarı diş ve aşırı yapılmış makyaj itici gelebilir bi erkek için

T

tnctrkcell

Aradığım en önemli özellik bakımlı olması tabi...(bakımlı olmaktan kasıt aşırıya kaçmamak şartı ile makyaj olabilir,şık giyinmeli...)diye sürüp gidiyo işte :)

H

hayal_12

Makyajdan nefret ederim.. Bu nefret nerden mi geliyor?? Yanlış hatırlamıyorsam iki yıl önceydi sonunda Türk yazan CNN adlı kanalda bir röportaj yayınlanıyordu.. Röportajı veren yaşlı bir kadındı, yabancı biri.. Bu kadın dünyanın en önemli kozmetik devi olan Loreal'in patronuymuş.. Kadına baktım yaşı ileri ama yüzü son derece temiz.. "E tabi o kadar kozmetik üretiyor.. O bakımlı olmayacak da kim olacak" dedim kendi kendime.. Taki, "makyajınızı nasıl yaparsınız? özel kuaförünüz mü var yoksa kendiniz mi yapıyorsdunuz?" sorusuna kadar.. Kadının verdiği cevap susturdu sonsuza dek beni: "Hayır! Hayatımda hiç makyaj yapmadım.. Kozmetik insanın cildini öldürüyor.. Cildimin şu an iyi olmasını doğal olmama bağlıyım.." dedi.. Düşünebiliyor musunuz Amerika'dan, Rusya'a, Afrika'dan ortadoğuya milyarlarca dolarlık ürün satan kadın hayatında hiç makyaj yapmamış.. Üstelik de "cildi bozar" diye uyarıyor..  :eek:

Diş temizliğine gelince.. Ben de bu önemli.. Tabi erkekler için de aynısı geçerli..  ::)

Aradığımda olan özellikler ise göremeyeceğim kadar küçük olan fiziki olanların dışında "ruh"unun temiz olmasıdır.. Ruhu temizse, kalbi sevgiye açık ise eyvallah..  :)

Meraklısına not: İleri seviyede kalieli olması için kozmetik ürünlerinde cenin kullanılıyor.. Bu işi yapan bir kimyagerden duyduğumda kanım donmuştu.. Ceninin ne olduğunu söylememe gerek yok sanırım...  :-X

Ç

çakyamun

Kullanıcı
27 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
fazla söze gerek yok bence yukarda olunması gereken özellikler dile grtirilmiş ( doğal , sigara icmemeli,diş temizliği tabiki olamalı ama ondan once iç temizliği olmalı ).

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bakımlı olan bayanlar en makbulüdür ;)

P

POSTACI

Kullanıcı
14 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
görebilmek lazım ... bakmakla aynı şey değil !!

M

merkez5465

Kullanıcı
21 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
www.fotokritik.com
hayal_12' Alıntı:
Makyajdan nefret ederim.. Bu nefret nerden mi geliyor?? Yanlış hatırlamıyorsam iki yıl önceydi sonunda Türk yazan CNN adlı kanalda bir röportaj yayınlanıyordu.. Röportajı veren yaşlı bir kadındı, yabancı biri.. Bu kadın dünyanın en önemli kozmetik devi olan Loreal'in patronuymuş.. Kadına baktım yaşı ileri ama yüzü son derece temiz.. "E tabi o kadar kozmetik üretiyor.. O bakımlı olmayacak da kim olacak" dedim kendi kendime.. Taki, "makyajınızı nasıl yaparsınız? özel kuaförünüz mü var yoksa kendiniz mi yapıyorsdunuz?" sorusuna kadar.. Kadının verdiği cevap susturdu sonsuza dek beni: "Hayır! Hayatımda hiç makyaj yapmadım.. Kozmetik insanın cildini öldürüyor.. Cildimin şu an iyi olmasını doğal olmama bağlıyım.." dedi.. Düşünebiliyor musunuz Amerika'dan, Rusya'a, Afrika'dan ortadoğuya milyarlarca dolarlık ürün satan kadın hayatında hiç makyaj yapmamış.. Üstelik de "cildi bozar" diye uyarıyor..  :eek:
.  :-X
Lisedeyken edebiyat hocamız söylemişti
Çok şaşırtıcı ama gerçek

Sayılanlar önemli özellikler ama bence de iç güzelliği kesinlikle olması gerekn bir özellik(hiçbir şeye değişilmemeli)

Y

YOLCU

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Merhaba arkadaşlar;Bence bir kadın güzel gülümsemeli ve gülümsetebilmeli zaten bunu yapabiliyorsa diğerleri ayrıntıdan ibarettir.

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
saygılı ve sevgili bir ilişki olduktan sonra gersi yalan bence ;)

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
bir kadın olarak bende yanıt versem olurmu acaba? sadece Türk erkekleri ne düşünüyor denmiş :D ama dayanamadım yanıtladım ??? öncelikle bir kadının ruh güzelliği olmalı ve beden temizliğinden önce  kalp temizliği şart ;) bundan sonraki aşamaları bence sağlık temizlik kişisel bakım özgüven bilgi imaj vs gibi birçok özellik alabilir erkeklere kalmış valla sonrasıda ::)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Anlatmasını ve anlamasını bilmesi yeterli gerisi önemli değil BANA GÖRE TABİ

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
berrakçım merak etme bizlerde fikrimizi söyleriz çünkü tadı olmaz :) ben kadınların yüzüne biraz renk verecek kadar olmalı diyorum makyajı çünkü solgun görünebiliyor ... ama önemli olan doğal olmak iç güzelliği tabiii ki hani derler ya içinin güzelliği dışına vurmuş diye

T

technometo

Kullanıcı
28 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mardin
Önemli olan makyajlı olup olmaması değil karşındaki bayanın ruhunu bir elbiseye benzetirsek brebir uyuyorsa bedene tmmdır...Elbise paçalardan yada yanlardan bol gelebilir önemli değil kusursuz insan yok zaten ;)