Bir kadın yılda kaç kilometre ütülüyor?

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Bir kadın yılda kaç kilometre ütülüyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,633 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Bir kadın yılda kaç kilometre ütülüyor?
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emosin
S

senarist081

Elektrikli ev eşyaları üreten bir firmanın yaptırdığı araştırmanın sonuçlarına göre, bir kadının hayatı boyunca ütülediği giyecek ve benzeri eşyalar, ortalama 346 kilometre uzunluğunda kumaşa denk geliyor.

Bir kadın yılda ortalama 6 kilometre kumaş ütülüyor, bu da yılın bir tam gününü (24 saat) ütüye ayırdığı anlamına geliyor.

Erkekler ise hayatları boyunca yaklaşık 117 kilometre uzunluğunda kumaş ütülüyor.

Ayrıca araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 45'i, "bir daha kimse ütü yapmasını istemesin diye bilerek kötü ütü yaptığını" belirtti. Erkeklerin yüzde 25'i, kıyafetlerini annelerinin ütülediğini kaydetti.

Araştırmaya katılanların çoğu, ütü yapmak için en iyi zamanın pazar günü öğleden sonra olduğunu ifade etti. Katılımcıların yüzde 25'i ütü yapmanın kendisini rahatlattığını, yüzde 20'si ütü yapmayı aile gürültüsünden uzaklaşmak için fırsat olarak gördüğünü söyledi...

S

senarist081

Katılımcıların yüzde 25'i ütü yapmanın kendisini rahatlattığını, yüzde 20'si ütü yapmayı aile gürültüsünden uzaklaşmak için fırsat olarak gördüğünü söyledi...
:eek: :eek:

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
senarist081' Alıntı:
Ayrıca araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 45'i, "bir daha kimse ütü yapmasını istemesin diye bilerek kötü ütü yaptığını" belirtti.
Resmen işten kaçmışlar,çok ayıp!
Bu arada bayanlara ve işten kaçmayan erkeklere büyük bir alkış gönderiyorum... :alkis2 :alkis2

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bızım evde ütüyü babam yabıo :D o yusden o haberi ben BİR ADAM YILDA KAÇ KM ÜTÜLÜO die algıladm :D

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
acayip ütü yaparım severimde ayrıca ütü yapmayı hem kıyafetleri güzel ütülerim hemde güzel kafa ütülerim

F

Frost

Kullanıcı
26 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
www.yuphup.com
Hobisi ütü olan var mı bilmiyorum ama ütü yapmak bana göre değil, bütün çamaşırlarımı ütületiyorum ama daha hiç ütü yapmadım ve yapmaya da niyetim yok. Bayanlara Allah kolaylık versin  ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ayrıca araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 45'i, "bir daha kimse ütü yapmasını istemesin diye bilerek kötü ütü yaptığını" belirtti.

Bak bu konularda çok acımasızım.. Asla böyle bir zeka boşa gitmez. Ben olsam derdim ki,"biz anne karnında öğrenmedim,bu sefer kötü ütülersin,belki diger seferde,ondan sonraki seferde  :D  sen sakın vazgeçme,hissediyorum bir gün çok güzel ütü yapacagını,o güne kadar bütün ütüler elini öper " :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
su perisi' Alıntı:

Bak bu konularda çok acımasızım.. Asla böyle bir zeka boşa gitmez. Ben olsam derdim ki,"biz anne karnında öğrenmedim,bu sefer kötü ütülersin,belki diger seferde,ondan sonraki seferde  :D  sen sakın vazgeçme,hissediyorum bir gün çok güzel ütü yapacagını,o güne kadar bütün ütüler elini öper " :D
Ahh ahhhhhhhhhh.. iki ütü izi çıkarsada razıyım:( nerdeeeeeeee... :( hiç görmedim ütü yaptıgını,bu gidişledegöremeyecegim.. :( gözüm açık gidecek yaaaa :mad:

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
ütü yaparken rahatlayan kısım hangi taşın altında saklanıyor acaba ben hiç görmedimde.. bnce bu kısım silah zoruyla cevap vermiş olabilir..onları kurtarmayı düşünüyorum şimdilerde.. ;D
ayy canım annem ya kıyamam kadıncağız ne kadar cok ütü yapıyormuş ölee.. rakamları görünce annemi ütü konusunda taktir ettim acizane.. :-[

N

ncy

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
şaşırtcı gerçekten..  :eek:

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Rakamsal olarak ifade edilmesi çok ilginç-ti.
Öneminin altını çizmek için değişik bir yöntem.

Bilgilendirme için teşekkürler  ::)

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Off şimdi bende ütü yapıcam.. Ne kadar çok ütü yapıyormuşuz meğer..
Yapmasını da hiç sevmem ama mecbur  :(