.....Bir kadın çocuktur aslında.....

• Konbuyu başlatan nil.dilek
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nil.dilek tarafından oluşturulan .....Bir kadın çocuktur aslında..... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,192 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı .....Bir kadın çocuktur aslında.....
Konbuyu başlatan nil.dilek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nil.dilek
N

nil.dilek

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Bir kadın çocuktur aslında çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister. Bir çocuğu okşar gibi incitmeden korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama çocuk gibide davransa her kadın dinlenilmeyi dikkate alınmayı ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz ama onu asla çocuk olarak görmeyeceksiniz…​

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben ''erkekler hep çocuk kalır'' diye duymuştum ama  ???

N

nil.dilek

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
ben erkekler geç olgunlaşır diye biliyorum ama kadınlar çocuksu davranmayı sever. en azından bende böyleyim ama bi erkeğe göre daha olgun olurlar tabi istisnalar kaideleri bozmaz her kezin kişiliği ve aile ortamı farklıdır arkadşım yorum için teşekkürler :)

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
bence kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşabiliyo hem yetiştirlme anlamında hemde yaradanın bize bahşetiği doğurganlığıda katınca olgunlaşma sürecimiz daha erken oluyo erkeklerin ise olgunlaşma süreci daha geç oluyo

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
bencede kadınlar olgun oluo daha cok erkeklerden kadınlar nazlanmak ister cocuk gibi mantıksız harekt etmezler erkekler cocuk naptını bilmezler :p :p :p

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
morkiz' Alıntı:
ben ''erkekler hep çocuk kalır'' diye duymuştum ama  ???
Duymak değil, doğrudur da.. Kadınlardan ziyade aslında erkekler şefkat bekler, pohpohlanmayı bekler fakat belli etmezler duygularını. Kadınlar duygularını daha açık ifade ettikleri için bize böyle geliyor. Ve hatta bunu kadın-erkek olarak ayırmak da çok yanlış geldi bana. bu tamamen kişisel, karaktere dayanan bir özellik.

S

sienpi

Kullanıcı
16 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Her kadın anne olana kadar çocuktur...(sienpi)

N

nil.dilek

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
sienpi' Alıntı:
Her kadın anne olana kadar çocuktur...(sienpi)
işte benim yazımı anlayan bir arkadaş çıkmıs ben çocukluk yapmayı sever demek istedim kadınlar olgun olmaz demedim ki kadınlar erkeklere göre daha erken olgunlaşır ama çocuk gibi davranmayı sever kim sevgilisi ile el ele gezeken sevgilisinden pamuk helva istemez bu da bi çocukça sevimli görunmek adına yapılan bir davranıstır yazıda da bu anlatılmak istenmisti bence...