Bir kaç kitap da Ben Tavsiye edeyim.

• Konbuyu başlatan OGEFH
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde OGEFH tarafından oluşturulan Bir kaç kitap da Ben Tavsiye edeyim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,246 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Bir kaç kitap da Ben Tavsiye edeyim.
Konbuyu başlatan OGEFH
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
O

OGEFH

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
kahramanmaraş
Her şeyden önce herkese selam ve tesekkürler.
1. Öğretmenim Mori ile salı buluşmaları.:ALS gibi ölümcül bir hastalığa tutulan bir prof.un öğrecisine dolayısıyla herkese tavsiyelerini anlatan bir kitep. Örneğin : Kendimi bırakıp yok olmayaımı tercih edeceğim, yoksa kalan zamanınmı en iyi şekilde mi değerlendireceğim. Diyor.
2.3000 yıllık hayattan gerçek yaşam öyküleri. Ayşe Şen in bu kitabı da mükemmel bir kitap. okuyun farkı hissedeceksiniz.
3. Kendi kutup yıldızını bul. Nüvide Gürtunca Tulgar ın güzel bir çalışması.

B

bengisu1

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
bence canan tanın piraye ve eroiinle dansında okumalısınız ikiside harika kitaplar ;)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
piraye kitabını heryerde duymaya başladım kimileri güzel ama öyle ahım şahım değil kimisi çok begenıyor..Galiba en iyisi kendim okudktan snra yorumum zevkler farklııdırr çünküü..

G

grkm

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
van
pirayayi okudum bence gayet güzel bi kitap.canan tanın yüreğim seni çok sevdi kitabını da heryerde duyuyorum bence o da güzeldir tabi okumadan yorum yapmak istemem ama sadece hani belki sizde bi bakarsınız

B

bengisu1

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
haklısınız bence yüreğim seni çok sevdiyide okumalısınız o da harika bir kitap

B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bütün kitaplar güzel ve okunmaya değer belki ama bende bir Vedat TÜRKALİ hayranı olarak "Bir Gün Tek Başına" ve "Kaybolan Yıllar"ı herkese okuması için tavsiyede bulunabilirim.

G

Güldane

Kullanıcı
13 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
MARTİN EDENİ OKUYUN BENCE.BANA ÇOK ŞEY KATTI.EN AZINDAN İNSANLARIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRMEME YARDIMCI OLDU.MUTLAKA OKUYUN.JACK LONDON'UN MUHTEŞEM ESERİ...

G

Güldane

Kullanıcı
13 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
ben de pirayeyi okudum.gerçekten güzeldi.yüreğim seni çok sevdiyi de okudum.fakat ikisi de birbirine çok benzeyen kitaplar.pirayeyi okuduktan snra yüreğim seni çok sevdiyi okurken biraz sıkıldım.

E

**ESRA**

Kullanıcı
8 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
öğretmenim moriyle salı buluşmalarını okumuştum muhteşem bi kitap herkese tavsiye ederim paylaştığın içinde çok teşkkürler

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
birtanem' Alıntı:
Bütün kitaplar güzel ve okunmaya değer belki ama bende bir Vedat TÜRKALİ hayranı olarak "Bir Gün Tek Başına" ve "Kaybolan Yıllar"ı herkese okuması için tavsiyede bulunabilirim.
Bir Gün Tek Başına...
Harika bir kitaptı, bir kaç kez okudum hatta.

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
yine  de teşekkurler paylasım için

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
3000 yıllık hayattan gerçek yasam oykuleri çok ilgimi çekti paylasım için tşk. :)

K

kopça5586

Kullanıcı
22 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
arkadaşlar hayatıma yön veren bir kitap "ROBIN SHARMA" Sen Ölünce Kim Ağlar?(Bütün kitapları okunmalı bence) 

(Doğduğunda bütün dünya sevinirken sen ağlıyordun. Öyle bir yaşam sür ki, öldüğünde sen sevinirken bütün dünya ağlasın.)

Georde Bernard Shaw'a ölüm döşeğinde, "Hayatınızı yeni baştan yaşama fırsatınız olsaydı, ne yapardınız?" diye sorulmuş.
Cevap: "Olabileceğim, ama asla olmadığım kişi olmak isterdim." demiş.

Aynı şeyin sizin başınıza da gelmemesi için bu kitabı okumalısınız....(Kişisel Gelişim[/b

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Güldane' Alıntı:
MARTİN EDENİ OKUYUN BENCE.BANA ÇOK ŞEY KATTI.EN AZINDAN İNSANLARIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRMEME YARDIMCI OLDU.MUTLAKA OKUYUN.JACK LONDON'UN MUHTEŞEM ESERİ...
Kesinlikle okunmalı,ve şunu eklemek isterim...Otobiyoğrafik bir roman oluşu ve kendi iç dünyasına karşı açmış oldugu bir savaş ve arayış içinde hızla çıktıgı zirveye aynı hızla düşüsünü anlatırken etrafındaki çirkinlikleri katlanamayıp kendi iç dünyasında yok oluşunu anlatan bir roman...
Şunuda belirtmeden edemeyecegim..insanın kendini nasıl geliştirdigini ama bu gelişme sürecinde yaşadıgı zorluklarla başa çıkışı ve çöküşü ile de örnek bir karakteri vurgulamış yazar...