Bir gözyaşı size ne hissettirir?

• Konbuyu başlatan Tülay
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Tülay tarafından oluşturulan Bir gözyaşı size ne hissettirir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,491 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bir gözyaşı size ne hissettirir?
Konbuyu başlatan Tülay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
en etkilisi bu oluyor belkide o yüzden ağlamayı tercih ediyorum..ağlamak bir ihtiyaç bence...akıtabilmeli insan damlaları misalsizce... :)

S

SaaNDaaL

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rize
değerini bilemediğimiz varlıklar içerisinde yer alıyor çok üzücü

M

mine yirmili

Kullanıcı
15 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Safari' Alıntı:
mine yirmili' Alıntı:
Umarım bunu birgün değiştirebilirim :) (henüz yaşım küçük,daha vakit var) :)
Bak bu çok güzeldi abla :) bakalım ben 50 yaşına gelince sizin kadar dinç sizin kadar genç kalabilecekmiyim

Eğer gerçekten istiyorsan bunu başarırsın...buna inan...

Şimdi diyeceksinki;"peki sen niye duygusallıktan kurtulmuyorsun"?

Kimbilir belkide bu ruh halimden kurtulmayı tam olarak istemiyorumdur...

Zalim olup ağlamamaktansa,duygularımın dışa vurumu olan  gözyaşlarımı akıtmayı tercih ederim...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
neden duygusal olmayasın ki. :)
insan doğal hislerini kaybetmemeli ben bunun taraftarıyım..
50 yaşına gelmiş bi çok insan hayatta uğradığı hezimetler karşısında dinç duramıyor genelde. Sizin gibi genç ruhlu arkadaşlar sayesinde bazı şeyleri daha net görebilen bir çok insan var..

Teşekkürler.

M

mine yirmili

Kullanıcı
15 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Her şeye rağmen... :mad:tüm olumsuzluklara rağmen... :(inadına dinç kalmam gerek...Hem kendim hemde çevremdeki insanlara örnek teşkil edebilmek adına... :)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  " sessizliğin çığlıklarıdır aslında gözyaşları" müthiş ya,tebrik ederim tülay harika bir yazıydı.okurken duygulandığımı itiraf etmeliyim :( :( :(

M

mine yirmili

Kullanıcı
15 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
filizcan' Alıntı:
Öz aglamayınca göz aglamaz derdi annem
Annene katılıyorum filizcan... :-* çok doğru...gözden gelen özden gelendir...

A

abakop_54

Kullanıcı
12 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
sevgili tülay
paylaşımın ıcın tşk

:'( :'( :'( :'( :'( :'(
bence mumkun degıl

yazın cok etkıleyıcıydı tbr.ler

R

roze

Biri ağlarken yanındaki onun ağılamasını engellemek ister. Bence birini ağlarken gördüğümüzde ona ağlama dememeliyiz. O zaman insanın içinde kalıyor, rahatlıyamıyor. Ağlamak çok güzel bir duygu. "İnsanların ten renkleri farklı olsa da gözyaşlarının renkleri hep aynıdır."
Çok güzel bir yazıydı tşkler :'(

Z

zeytin

Kullanıcı
20 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
ağlıyorum çünkü onlar benim gözyaşım içimdeki kirliliği temizliyor..ağlarım ben tek dost onlar

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ağlayabilmek güzeldir zehirini akıtmaktır bir de yürek katılaşırsa acıdan en kötüsü de bu.

B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ağlamak , belkide hayatın bu bitmek bilmeyen karmaşası içinde insan olduğumuzu yeniden hissetmek. Gözyaşı , sevdiğimizin , özlediğimizin, beklediğimizin,  hayalkırıklığına uğradığımızın göstergesi. Ben bugün ağlıyorum , gözyaşlarım gurbette oluşumun , çaresiz kalışımın temsili. Gurbet zor ama genede ağlayabilmek güzel hemde çok güzel.

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
insanın gülmek kadar ağlamaya da zaman zaman ihtiyacı olması son derece doğal aslında.

M

majeste1959

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
Yine bu sitede okumuştum galiba İnsan oğlu gözyaşıyla gülmek arasında bir sarkaç gigi gider gelir demişler.

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
AĞLAMAK;sanırım bir ihtiyaç ,bazen mutlu olduğumm zamanlarda bile içimden ağlamak göz yaşı dökmek geliyo

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Timsah gözyaşları ise, dökenin adına utanç hissederim o kadar.