Bir Düş Hep Vardır

• Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan Bir Düş Hep Vardır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,181 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Bir Düş Hep Vardır
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tülay
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bir Düş Hep Vardır / Aydın Haskebabçı

Bir Düs Hep Vardir
Basarili Isadamlari Anlatiyor

Anadolu topraklari üzerinde yillardir girisimci Türk insani, güzel basarilara imza atti. Sakip Sabanci'dan, Kemal Sahin'e, Üzeyir Garih'ten, Besim Tibuk'a kadar is hayatinda basariya ulasmis 'lider isadamlari' neler yapabileceklerini dünyaya kanitlamis durumda. Bir Düs Hep Vardir-Basarili Isadamlari Anlatiyor, yeni girisimcilere ufuk açacak orjinal misallerle dolu. Küçük bir atölyede baslayip bugünlere uzanan gerçek hayat hikayeleri. Hepsi de sifirdan zirveye tirmanisin, azim ve basarinin örnek tablolari. Kitabin amaci, isadamlarimizin tecrübelerini genç nesillere aktararak is hayatinda basariyi teoriden pratige dökmek. Kitabi okurken, Sakip Sabanci ile is dünyasinin göklerinde dolasacak, Üzeyir Garih ile diplomat isadami olmanin inceliklerini ögrenecek, Kemal Sahin ile zirveye adim adim nasil ulasildigini farkedecek, Ilhan Cavcav'in Afrika'daki futbolcu avini, Besim Tibuk'un turist rehberligi günlerini, Fehmi Çetinkaya'nin yabanci hipermarketlerde gizli kamerayla yaptigi çekimleri, Ismail Aytemiz'in heykeltirasliktan petrol kralligina uzanan ilginç yasam öyküsünü belki de ilk kez duyup ilgiyle ve hayretle okuyacaksiniz.

Bellona, Kinetix, Damat, Kanuni gibi birçok markanin dogus hikayelerini de yine bu kitapta bulacaksiniz. Bir Düs Hep Vardir - Basarili Isadamlari Anlatiyor 21. yüzyila girdigimiz su dönemde gelecegin mütesebbislerine faydali olacak ve yol gösterecek bir eser...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
2002 yılında yayınlanmış bu kitabı ben okumadım, ama az önce internette farklı bir araştırma yaparken, paylaştığım bilgilerle karşılaştım. Bana çok ilginç geldi, kısa zaman içinde kütüphaneme dahil ederim.

E

efza

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler tavsiye için güzel bir kitaba benziyor.