Bir Dostunuz Olsun

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan Bir Dostunuz Olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,670 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bir Dostunuz Olsun
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül46
A

ayben

§edef' Alıntı:
Ayben' Alıntı:
Can dostum benimm :-[

Seni çok ama çok seviyorum unutma sakın ve böyle bir dostum olduğu için çok şanslıyım.Rabbim herkese nasip etsin inşallah :)
En zor anımda yanımda olan beni koruyan ve her zaman birbirimize aynı hislerle yaklaşan dostluğumuza zarar gelmez inşallah :-[
bu dostluğa da zarar veren de dostun ta kendisidir eger yanlıs düşünüyorsam söyle neyse sen anladın onu
Evet dediğin gibi herkes kendine göre haklı ama önemli olan birde kendi gözünle değil karşındakinin gözüyle bakmak ve insan sevdiğine zarar veremez vermek isteyeni hiç istemez hayatında  ki öyle bir durum olsa benim için inan bir saniye bile bakmam gözünün yaşına sana zarar verecek olan önce beni bulur başında unutma sen benim birtanemsin ;)

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Ben en iyi dostumu kaybettim.
Canım o kadar yanıyor ki burdaki ifadelerden hiç biri içimde
kopan fırtınanın birazını olsun ifade edemez

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
UğurOnur' Alıntı:
Bu duyguyu yaşadım. Üstelikte saçma sapan ve içinde hiç yer almadığım bir olay nedeniyle. Hala benimle konuşmuyor. Ne kadar çabaladıysam kendisine ulaşamadım. 10 yıl oldu. Ortak arkadaşlarımız var, haberlerimizi alıyoruz elbette birbirimizin ama ayrıyız ve üzüntüsü ilk gün gibi içimi sızlatır.

8

87_mysterious

Kullanıcı
24 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
mersin
benimde aynı durumlar oldu 2 3 yıldır bir dostumla görüşmüyoruz sebebi okadar gereksizdiki hatırlamıyorum bile ama aynı durumda olanlar için söylüyorum ileride keşke dememek için arayın çaba sarffedin ortak tanıdıklarınıza haber bırakın mutlaka bir yerden döner haber

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
BU YAZI AYLARDIR KAPATMAK İSTEDİĞİM BIR ACIYI YINELEDI BENDE.. GERCEK MANADA SIZLADIM! 22 YILLIK ÖMRÜMÜN YAKLASIK 10 YILINI AKLI SELIM DÜŞÜNÜRSEM EĞER SADECE DOSTUM DEDIGIM VE SEVGILI ZEYNEP YAZINDA YAZDIGIN BIR DOST ICIN SOYLENEBILECEK EN İÇTEN SÖZLERİ PAYLAŞTIGIM TEK BIR DOSTUM  OLDU .. DOST EDINME HUSUSUNDA COK SEÇİCİ OLDUGUM IICN BELKI.. BIR INSANIN DIGER BIR INSANA VEREBILECEGI NE VARSA BEN HERSEYI VERDIM, YAPABILECEGI NE VARSA YAPTIM, PAYLASABILECEGI NE VARSA PAYLASTIM,  YADA BUNLARIN HEPSINI YAPMAYA CALISTIM.. VE ELBETTE O DA.. EĞER ONUN BASINA BIRSEY GELSE VE BENIM ONA BEDENIMDE VEREBILECEGIM EN ONEMLI AZAMI VERMEM GEREKSE BUNU HIC DÜŞÜNMEDEN VEREBILECEGIME TUM TANISLARIMIZ YANINDA YEMIN ETTIM SÖZ VERDIM .. SÖZÜN KISASI SUAN HER AN MUHTAC OLDUGUM YÜZÜNÜ GÖRMÜYORUM ONUN.. SESİNİ DUYMUYRUM.. NE ZAMAN İÇİMDE BİR HUZURSUZLUK VE ACI  HİSSETSEM AKLIMA GELEN TEK ŞEY ONUN İSMİ! VE ANLADIMKI ASLA FANİ BİRŞEYE RUHUNU TESLİM ETMIYECEKSIN!!!!

TESEKKURLER ZEYNP..

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
sehla' Alıntı:
Böyle bir canlı ile her seyi konusabilir, paylasabilirsiniz. Yanıltmaz! Anlayışla karşılar herşeyi... Hataları, günahları-sevapları, her bir seyi konuşabilirsiniz onunla... bir arayış icinde olmanıza gerek yoktur.

hani ruh ikizi derler ya bizim dostluğumuz öyle yaşadıklarımız duygularımız acılarımız hüzünlerimiz mutluluklarımız hep paralel gitti.
         en güzel günleri ve de en kötü günleri beraber yaşadığım, herşeyi ama herşeyi sınırsızca paylaştığım dostum var ne mutlu bana.

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Zynep' Alıntı:
UğurOnur' Alıntı:

Bu duyguyu yaşadım. Üstelikte saçma sapan ve içinde hiç yer almadığım bir olay nedeniyle. Hala benimle konuşmuyor. Ne kadar çabaladıysam kendisine ulaşamadım. 10 yıl oldu. Ortak arkadaşlarımız var, haberlerimizi alıyoruz elbette birbirimizin ama ayrıyız ve üzüntüsü ilk gün gibi içimi sızlatır.
Gerçek aşk nasıl bir kez bulunuyorsa gerçek dostta onun gibi
aslında...En azından ben öyle düşünüyorum...Hayatıma bir
daha öyle bir insan girer mi bana o kadar yakın bir dost olabilir mi
bilmiyorum.İnsanın en iyi dostu eşi olur derler ilerde ama hiç
sanmıyorum ki eşim bile onun yerini alabilsin.Kıymetini bilmediğim
için onu kaybetmiş olsam belki daha az üzülürdüm.Ama dostluğumu
öyle sıkı bir bağla kurmuş o kadar emek vermiştim ki.....Taktiri ilahi...
Hayatta keşkelere yer yok...

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
UğurOnur' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
UğurOnur' Alıntı:

Gerçek aşk nasıl bir kez bulunuyorsa gerçek dostta onun gibi
aslında...En azından ben öyle düşünüyorum...Hayatıma bir
daha öyle bir insan girer mi bana o kadar yakın bir dost olabilir mi
bilmiyorum.İnsanın en iyi dostu eşi olur derler ilerde ama hiç
sanmıyorum ki eşim bile onun yerini alabilsin.Kıymetini bilmediğim
için onu kaybetmiş olsam belki daha az üzülürdüm.Ama dostluğumu
öyle sıkı bir bağla kurmuş o kadar emek vermiştim ki.....Taktiri ilahi...
Hayatta keşkelere yer yok...
:'( :'(

A

ayben

Allah sabır versin Uğur ne diyelim dualarını eksit etme eminim ki çok ihtiyacı olacak sevdiklerinin duasına ama hayat bu unutma zaman ilerliyor bizi de sürüklüyor ardınca.

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Ayben' Alıntı:
Allah sabır versin Uğur ne diyelim dualarını eksit etme eminim ki çok ihtiyacı olacak sevdiklerinin duasına ama hayat bu unutma zaman ilerliyor bizi de sürüklüyor ardınca.
Malesef öyle...Hiç birşey sonsuza kadar bizimle kalmaz.
Yada biz hiçbirzaman aynı yerde kalmayız...Bu yolun bir
sonu var...O sona gidene kadar sabredebilsek.......ne mutlu..

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
evet o duyguyu bende yaşadım herşeyden çok değer verdiğim dostumu kırdım hemde hiç bilmeden hiç uğruna bana sırtını döndü onsuz olmaya dayamadım ve özürü ben diledim affetti meğer beni hançerlemek için affetmiş intikam almak istemiş bunu da söyleyecek kadar nefret etmiş öğrendiğinde suçsuzluğumu ne oldu bilmiyorum çünkü bir daha onu hiç görmedim hiç bu kadar yıkılmamıştım dost aileden sonra dünyadaki en önemli varlık dostum var diyebilmek öyle önemli ki bende şuan aynı şeyi söylüyorum içimden iyiki varsınız dostlarım hayat sizinle sırtlamak bana güç veriyor  :)

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bence gözde o senin gerçek dostun değil miş
gerçek dost intikam almaz

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
alparslan' Alıntı:
bence gözde o senin gerçek dostun değil miş
gerçek dost intikam almaz
bende böyle düşünüp seviniyorum hakkımda hayırlı biri değilmiş demekki ama ben gerçekten  :'( suçsuzdum öğrendiğinde ne oldu çok merak ediyorum ama hiçbir ortak arkadaşımı onunla ilgili konusturmuyorum merak etsemde üzülsemde alıştım Allah herkese gerçek dostlar nasip etsin bu zaman da gerçek dost bulmak zor bulunca sıkı sıkı tutmak ve hiç bırakmamak lazım  ;)

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
inşallah benim en büyük sorunum dostlarımı çok kırmam
istemedende olsa
ama dediğin gibi dostların kıymetini bilmek lazım

A

ayben

UğurOnur' Alıntı:
Ayben' Alıntı:
Malesef öyle...Hiç birşey sonsuza kadar bizimle kalmaz.
Yada biz hiçbirzaman aynı yerde kalmayız...Bu yolun bir
sonu var...O sona gidene kadar sabredebilsek.......ne mutlu..

Sabır Uğur herşeyin başı, dayanıklı olmak lazım ve varacağımız sona büyük bir aşkla varmalıyız...

C

cnslmst

benimde bir dostum vardı..! keşke bende onu kırsaydımda öyle bırakıp gitseydi beni... kahrolası terör bu dosluğa son verdi... o günden sonra sırtımı yaslayabileceğim bir dostum hiç olmadı...

T

tuğbaa

Kullanıcı
23 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ALLAH HEKESE GERCK DOSTLARLA GERCEK İNSANLRLA KARŞILŞTIRSN....

G

Gül46

Kullanıcı
17 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
Güzel bir konu  güzel yorumlar ellerinize yüreğinize sağlık Gerçek dostlardan eylesin ve karşılaştırsın hepimizi  Amin  Gerçek dost kolay kazanılmıyor