bir defa gülümsemek:)

• Konbuyu başlatan özlem112
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde özlem112 tarafından oluşturulan bir defa gülümsemek:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,370 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı bir defa gülümsemek:)
Konbuyu başlatan özlem112
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan harariye
Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
    niye gülmüyorsunuz nedir bu kibirlilk yüzlerde!günaydın dersiniz çoğu zaman bazen geri dönmez günaydınlar hani dönse bile zorakidir bir hayli.çok zor değil ki sadace yüz mimklerini kulanmak yeterli.ne kaybederiz ki bir defa karşımızdakine küçük bir gülümseme ile seslensek..
    günler gittkçe bir sona ilerliyoruz..her geçen gün bitinminde yine isyankar sitemler yine fısıl fısıl dudak kaçırmalar.günler bitsede yeni bir başlngıçda her güne kaş eğmeler.gülmek  güzeldir.karşımızdakini  bilmeden kırmayalım.her insan mutlaka bir defa gülümsemeyi hakkeder. o istemsede sen hiç birşey kaybetmezsin.günün güzelliği küçük bir gülümsemedir..denemekten ne çıkar ki:)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir tebessüm etmek,yüzümüzde 17 kasımızı çalıştırıyor,somurtmak daha fazla :)

Tercih sizin... :)

Şu anki  msn iletimi sizlerle paylaşmak isterim..Mutluluk gülüşünde saklı :) :)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
keşke herşey gülmek kadar basit işle düzelebilcek olsa.. :(

S

spiritualsigns

gülmemek kibirlilik halinden değil belkide... Yaşadığımız hayatın bir iz düşümü  olmasın ve gülümseme yoksunluğu.. ?

Zor hayatlar yaşanıyor... insanlar nefes alırken bile düşünmeye başladılar.... Üretirken artacağına aksine azalıyor elindekiler... gülmek içten olursa anlamlıdır... gülümsemekte... o içtenliği hissetmiyorsa insan gülüşlerde.. anlamsızdır zorlamak... o yapmacık hali hissetmek daha zordur.... yinede yitirilmemiş umutların tebessümlerini görüyorum gözlemlediğim insanlarda...

D

dempol

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kişi yaşadığı gibi hissederse toplum ne yaparsa ona uyar öyle olur.
kişi hissetdiği gibi yaşarsa doğal olur.
kişi sevgiyi yaşarsa mutlu bir adam olur çevreside öyle olur.
vesselam sevgiyi yaşamak sanattır.

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gülümsemek öyle büyük adımlara karşılık geliyor ki kimi zaman..

gülmek sadece gülmek..

burda oluş sebebim ;)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Karanlıktan çıkmışım ben...Tam yok olmak isterken...yoktan varolma umudunu taşımışım...Önünü göremeyen gözlerimle güneşe bakmışım...Bir daha yanmayacak bu ışık desemde...Işığı yakmaya gitmişim...Yarın olmasın deyipte...Yarına güzel bir gün olacak diye başlamışım...Herşey anlamsız derken...Anlamışımki anlasız olan hiç birşey yok...Ben umudumla varolmuşum...Umudumla gülebilmişim...Umudumla aydınlıkları görebilmişim...Karanlıkların içindeyken umudumla elveda karanlık diyebilmişim.... GÖKTEKİ YILDIZ'''DamLa'''

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kaleminiz kuvvetli görünüyor
paylaşım için teşekkürler devamını da  bekleriz ;)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
düşünceniz için sağolun :)teşekürler

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
    Ah benim sevdalı başım......
.seni kaybetmekle bulmak arasında gidip gelişlerdeyim.sanki bir tarafım seni isterken bir tarfım seni istemekten korkar gibi.Tam olmaz bitti dediğim anda çığlıklrında sevgi haykırıyor vazgeçemiyorum.ne türlü bir sevdadır.gitsem gdemiyorum kalsam kalamıyorum.her sevda bir beklyiştir.her sevda sessizlikte senliktir.Vazgeçmişlik yok sevdada.işteyiş bekleyiş gözleyiş var umutlara.İçimi ağırlaştıran bu ne biçim bir his..niye severken üzülüyorum.oysa sevmek üzmek ki insanoğlunu.Ama ben ilk defa severken üzülüyorum.İlk defa birini düşünürken bütün bulutlar bütün gündüzler bütün geceler onda doğuyor. bütün şarkılr sana yazılmışcasına özgür ,sevinçli ve elemli.Ah benim sevdalı başım ....

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
özlem112' Alıntı:
    Ah benim sevdalı başım......
.seni kaybetmekle bulmak arasında gidip gelişlerdeyim.sanki bir tarafım seni isterken bir tarfım seni istemekten korkar gibi.Tam olmaz bitti dediğim anda çığlıklrında sevgi haykırıyor vazgeçemiyorum.ne türlü bir sevdadır.gitsem gdemiyorum kalsam kalamıyorum.her sevda bir beklyiştir.her sevda sessizlikte senliktir.Vazgeçmişlik yok sevdada.işteyiş bekleyiş gözleyiş var umutlara.İçimi ağırlaştıran bu ne biçim bir his..niye severken üzülüyorum.oysa sevmek üzmek ki insanoğlunu.Ama ben ilk defa severken üzülüyorum.İlk defa birini düşünürken bütün bulutlar bütün gündüzler bütün geceler onda doğuyor. bütün şarkılr sana yazılmışcasına özgür ,sevinçli ve elemli.Ah benim sevdalı başım ....
şiir tadındaydı..
emeğinize sağlık..
teşekkürler paylaşım için devamını bekleriz..

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
ben çok teşşükr ederim.siz böyle güzel tepkiler verdikçe mutlu olmamak elde degil.

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
bugun yağmur yağsa da güneş batsa da yine de üzülmüyeceğim.Niye mi çünkü sensizlik kadar hiç bir şey üzemez ki beni.Zafer kazanmış kelebkelr gibi olmasamda yine de yağmurun esirinde şemsiyesiz dolşamyı öğrenicem.çünkü yağan yağmurlarında da ıslanmayı öğrenicem.ıslanmanın ögreticiliğini yaşıcağım belki de...kim nederse desin hepsinden önce sevmeyi ögrenicem.Sevmek çok zormuş diyorlar.bilmiyoum ne kadar zor seni sevmek ama sevgiye sevmeyi sevdircem.Eğer insan isterse her şartta mutlu olmayı,savaşmayı bilir. Mutlulluk yağmurun damlalarındaysa gidip ıslanmak onun ıslaklgnda hasta olmaktır bir nevi. mutlulğun hastalığına yakalnıcam...

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
güzel olmuş emeğinize sağlık fakat harfleri hatta heceleri yutmasak olmaz mı. kelimeleri tam halleriyle yazsak ;)
teşekkürler paylaşım için :)