Bilinçaltında neler saklarız?

• Konbuyu başlatan FADİME TASTAN
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde FADİME TASTAN tarafından oluşturulan Bilinçaltında neler saklarız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,942 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bilinçaltında neler saklarız?
Konbuyu başlatan FADİME TASTAN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan özlem1980
F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
Başımı yastığıma koyduğum vakit,düşünürüm ben bugün ne yaptım.

Bazen de geçmiş günlerimi hatırlar,yaptığım ya da kendimi ifade edemediğim olaylar film şeridi gibi gözümün önünden geçer.

Yaşamım da öyle unutmak istediğim anlar varki.Ama unutamıyorum,unutamıyoruz ne yazık ki...

Aslında anlatmak istediğim uzun bir zaman önce başıma geçen talihsiz bir olay...

Olayın ne olduğu bende kalsın ,önemli olan burda olayın üzerinden”YILLAR GEÇMİŞTİ VE BEN YENİ HATIRLADIM”....

Neden yeni hatırlamıştım,o zamanlar başıma geçmişti niye kimseyle paylaşmadım diye kendime sordum...

Cevabı buldum :AŞIRI KORKTUĞUM İÇİN BİLİNÇALTIMDA SAKLAMIŞIM...

Biliyorum ki sadece ben değilim .

İlginç olan ne biliyormusunuz?

İKİLEMDE KALMAK”GERÇEK Mİ YOKSA HAYAL Mİ”...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bilinç altımda süleymanın hazinelerini saklıyorum.
:)

E

Emine düzgün

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bazen hayal ile gerçek birbirine giriyor değil mi?
Ama yine de gece yatağa başımı koyduğumda günün analizini yapar, varsa kendimde yanlışlarım; yeni bir güne başladığımda düzelteceğimi aktarırım kendime.
Fakat  gerçeklerim hayal yada hayallerim gerçek olmadığı  için, bilinçaltımdan belirli bir zamanda gün yüzüne çıktığında. :)

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yaşadığımız sorunların bizim bile göremediğimiz nedenlerini...

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bilinç altımda neler var arada bir çıkıyor yüzeye, çok yüklendim  oraya göndermeye ve iki yıl önceki hafızamın yerinde yeller esiyor.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Arkadaşım sürekli rüyasında 27 yaşında tamda doğum günü kutlarken bir kazada öldüğünü görmeye başladı.
Nerdeyse hergün görüyordu ve bir süre sonra kendiside inanmaya başladı psikolojisi bozuldu ve 27 yaşına girmesine bikaç ay kalmıştı.
Sonra bir hipnoz uzmanına başvurdu bilinç altındaki nedenini bulmak için.
Hipnozun sonunda yıllar önce tv de bir kızın tamda 27 yaşını kutladıktan sonra bir kazada öldüğünü izlemiş ve bayağı  etkilenmiş. Olayı unutmuş ama bilincine yerleşmiş bu olay tamda 27 yaşına girmesine bir kaç ay varken tekrar kendini bu şekilde göstermiş hipnozdan sonra rüyalar gitti şimdi 30 yaşınıda gerilerde bıraktı.
Yazıyı okuyunca bilinç altımdan birden bu anı çıkıverdi :)