benide alırmısınız hep beraber dahada büyümek için;)

• Konbuyu başlatan mutluluk yolcusu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde mutluluk yolcusu tarafından oluşturulan benide alırmısınız hep beraber dahada büyümek için;) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,837 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı benide alırmısınız hep beraber dahada büyümek için;)
Konbuyu başlatan mutluluk yolcusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mutluluk yolcusu
M

mutluluk yolcusu

Kullanıcı
5 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
selam arkadaşlar....hayatta kendimi son zamanlarda özellikle kişisel gelişime adamış bulunmaktayım..herseyin kendimizde gizli oldugunu düşünürsek olumlu düşünüp herşeyi güzelleştirebiliriz...ve sizlerle siz degerli arkadaslarla güzel paylaşımlarda beraber dahada büyümek adına aranıza katılmak istedim;).. kabul buyurursanız< bende varım:)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
mutluluk yolcusu' Alıntı:
selam arkadaşlar....hayatta kendimi son zamanlarda özellikle kişisel gelişime adamış bulunmaktayım..herseyin kendimizde gizli oldugunu düşünürsek olumlu düşünüp herşeyi güzelleştirebiliriz...ve sizlerle siz degerli arkadaslarla güzel paylaşımlarda beraber dahada büyümek adına aranıza katılmak istedim;).. kabul buyurursanız< bende varım:)
Güzel bir merhaba olmuş.
Kabul buyurmanın ötesinde, aynı samimiyetle "merhaba" diyorum/diyoruz.

Keyifli saatler, günler geçirmeniz dileğiyle...

M

mutluluk yolcusu

Kullanıcı
5 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
tesekkür ederim umarım hep beraber umudumuzu dahada büyütürüz...samimi ve güzel olununca hersey dahada güzel olacaktır....siteyi daha önceden ilgi duydugum için tesadüfen girdiğimde kesfettim..şimdide üye olmak istedim...ilk hoşgeldinide aldım hemen:)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar :)

morkiz

morkiz

Kullanıcı