Bende katıldım herkeze merhaba

• Konbuyu başlatan Net-Gelirim
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde Net-Gelirim tarafından oluşturulan Bende katıldım herkeze merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,628 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Bende katıldım herkeze merhaba
Konbuyu başlatan Net-Gelirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gencpsikolog
N

Net-Gelirim

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
www.net-gelirim.com
Herkeze merhaba. Burda aynı frekansta, aynı amacı paylaşan insanlarla birlikte olmak gerçekten güzel bi duygu.
Kişisel gelişim hakkında bir çok kitap okumama ve birçok tecrübe edinmeme rağmen hepimizin bildiği gibi gündelik yaşamlarımızda bu bilgileri uygulayabilmek çokta kolay olmuyor herzaman. Burdaki paylaşımların herkezin yaşamını biraz daha kolaylaştıracağını düşünüyorum.
Bu arada kendi adıma ekonomik açıdan kurtuluşa giden yolu bulduğumu düşünüyorum. Bu ilk mesajım site reklamı yapmak serbestmi bilmiyorum ama bunu sizlerlede paylaşmak istiyorum.
Başarıyı kovalayan insanlarla beraber daha yukarılara çıkmak dileğiyle..
Herkeze selam diyorum tekrar ve huzurlarınızdan ayrılıyorum.. :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Merhaba... :)
Tanışma sayfasına uğramadan önce yazmış olduğunuz tüm mesajlarınız tarafımdan düzeltildi.
Size özel mesajla ve konu altlraında durumu açıkladım. Sitemizde her türlü reklam yasak olduğu gibi, biz KG olarak hiç bir kurum ve kişiye referans olmuyoruz.
Bunun dışında kişisel gelişim konularına meraklı bir arkadaşımız olduğunuza göre, gerek mesleki bilgilerinizi gerek deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz, ancak site genelinde ve özel mesajlarda adres vermeden.
Bir kez daha teşekkür ediyorum.

N

Net-Gelirim

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
www.net-gelirim.com
Merhaba.. O yazdıklarımı buraya uğradıktan sonra yazmıştım :) İlk mesajımı buraya yazdım yani. Konuyla ilgili olarak haklısınız . İş heyecanıma ve paylaşma arzuma verin :) Sonuçta gerçekten bir çok insana yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir konu bu ama konunun niteliği yüzünden anlatırken reklamada girmiş oluyo. Yinede tabiki bundan sonra forum kurallarınıza uyacağım.

KG konusundaki deneyimlerimi ve tecrübelerimide sizlerle paylaşmak benim içinde güzel olacak.

Bu güzel bi karşılama oldu.. :)